pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Baśń o zaczytanym Niedźwiedziu i o Króliku, który spadł z nieba / Kinderkulka

Autor książki:

Przemysław Wechterowicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Kinderkulka
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 72 s.
EAN: 9788395179242
ISBN: 978-83-9517-924-2
Data: 2019-05-13
31.59  44.90  13.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Pewnego razu żył sobie Niedźwiedź podobny do innych niedźwiedzi. Brązowe futro leżało na nim jak ulał, a jego najulubieńszym przysmakiem był miód. Ale nasz bohater posiadał też pewien dar, który wyróżniał go pośród niedźwiedziej braci. Niedźwiedź ten umiał czytać.

Gdy na polanie w lesie znalazł skrzynię pełną książek dla dzieci, z miejsca chciał się podzielić tym skarbem z innymi zwierzętami. Napotkał jednak zdecydowany opór i od tej pory marzył tylko o jednym - znaleźć kogoś, z kim połączy go niewidzialna więź wspólnej miłości do książek. Czy pragnienie Niedźwiedzia się spełni?
Posłuchajcie baśni zaczarowanej, która tę ma właściwość, że kto wysłucha jej uważnie od początku do końca z otwartym sercem, podążając w ślad za nią jej nieodgadnionymi ścieżkami, ten już przenigdy jej nie zapomni, a baśń hojnie wynagrodzi swego wiernego słuchacza przedziwnymi darami swymi. Niby szemrzący leśny strumyk snuć się będzie w jego wyobraźni, aż dotarłszy do serca samego, przemieni się w delikatnie bijące źródło pociechy i ukojenia, w którym ilekroć obdarowany zechce się przejrzeć, obrazy radosne i szczęśliwe zobaczyć dane mu będzie.

Książka "Baśń o zaczytanym Niedźwiedziu i o Króliku, który spadł z nieba / Kinderkulka" - Przemysław Wechterowicz - oprawa twarda - Wydawnictwo Kinderkulka. Książka posiada 72 stron i została wydana w 2019 r. Cena 31.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]