pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Basia i pieniądze

Dane szczegółowe:
Wydawca: HarperKids
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 24 s.
Wymiar: 259x216 mm
EAN: 9788327670373
ISBN: 978-83-2767-037-3
Data: 2021-05-21
18.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dlaczego bierzemy pieniądze z bankomatu, a zaraz potem oddajemy je w kasie? Co to znaczy gratis? I dlaczego nie można kupić wszystkich zabawek z supermarketowych półek? Basia i pieniądze zawiera odpowiedzi na te trudne, ale ważne pytania.
Książeczka ma ogromne walory wychowawcze. Stanowi świetny pretekst do rozmowy z dziećmi o finansach i ich wpływie na nasze codzienne życie. Możemy też zastanowić się razem z pociechami, czy człowiek bogaty jest lepszy, gorszy, czy taki sam jak wszyscy?
Basia to dziewczynka, z którą dzieci bez trudu się utożsamią pomysłowa, czasem niesforna, jak każde dziecko. Autorka Zofia Stanecka z sympatią opisuje perypetie całej rodziny dziewczynki, w której każdy ma swoje wady i zalety, ale przy tym nie sposób ich nie lubić. Książkę zdobią oryginalne ilustracje Marianny Oklejak. Przygody Basi opisane są ładnym, żywym językiem, który dzieci z łatwością zrozumieją.
Seria przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-7 lat. Młodsze zachwycą się kolorowymi obrazkami i dowiedzą wielu ciekawych rzeczy, zaś starsze będą mogły ćwiczyć samodzielne czytanie.

Książka "Basia i pieniądze" - Zofia Stanecka, Marianna Oklejak - oprawa twarda - Wydawnictwo HarperKids. Książka posiada 24 stron i została wydana w 2021 r. Cena 18.86 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.