pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Barłóg

Autor książki:

Anna Stańczyk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vectra
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 362 s.
EAN: 9788367334600
ISBN: 978-83-6733-460-0
Data: 2023-11-17
33.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Trzy lata po rozwikłaniu sprawy Leśniewiczów Sara Wilczek otrzymuje list, który na nowo burzy jej wewnętrzny spokój. Anonimowy nadawca szantażem nakłania policjantkę, aby ta wybrała się do ośrodka wypoczynkowego nad jeziorem, niedaleko miejscowości Karczewo. Wszystko wskazuje na to, że nadawcą przesyłki jest człowiek, z którym Sara nie miała kontaktu od ponad dwóch dekad. Gdy kobieta dociera we wskazane miejsce, przypadkiem przejeżdża obok wypadku drogowego, którego śmiertelną ofiarą jest domniemany szantażysta.

W tym momencie sprawa wydaje się być zamknięta, jednak strach przed ujawnieniem niewygodnej prawdy sprzed lat zmusza Sarę do pozostania w obcym miejscu i rozwiązania zagadki na własną rękę.

Co takiego obciąża sumienie policjantki i jaki związek ze sprawą ma truchło potrąconego dzika Czy każdy w Karczewie jest tym, za kogo się podaje

Kontynuacja thrillera kryminalnego Gniazdo pogrąża Czytelnika w mrocznym klimacie opustoszałego ośrodka wypoczynkowego położonego wśród gęstych lasów Podkarpacia, a ciąg tajemniczych zdarzeń finalnie ukazuje jak cienka granica dzieli pożądanie i obsesję.

Książka "Barłóg" - Anna Stańczyk - oprawa miękka - Wydawnictwo Vectra. Książka posiada 362 stron i została wydana w 2023 r. Cena 33.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.