pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Bali i Lombok. Travelbook

Autor książki:

Piotr Śmieszek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 115x200 mm
EAN: 9788328320499
ISBN: 978-83-2832-049-9
Data: 2016-05-24
17.55  24.90  7.35 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Bali i Lombok - te dwie indonezyjskie wyspy to prawdziwy raj dla spragnionych słońca, pięknych widoków i kontaktu z egzotyczną kulturą. Na poszukiwaczy przygody czekają tu czynne wulkany, na plażowiczów - wybrzeża pokryte złotym piaskiem, a na ciekawych świata - barwne tradycje. Ze wspaniałych zabytków słynie Yogyakarta - miasto, które pod względem znaczenia można przyrównać do polskiego Krakowa. Na pobliskim Komodo można zaś stanąć oko w oko ze smokiem, bo na takie miano zasłużyły tamtejsze ogromne jaszczury.

Malownicze plaże i niesamowite widoki
Wspaniałe pałace i zabytkowe świątynie
Wulkany, tarasy ryżowe i wodospady
Warany - smoki z Komodo
Unikalna kuchnia
Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży. Przewodnik wspaniale uzupełniają czytelne mapy, świetne zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata.

Książka "Bali i Lombok. Travelbook" - Piotr Śmieszek - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2016 r. Cena 17.55 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]