pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Bajki Ezopa

Autor książki:

Wiesława Zaręba

Dane szczegółowe:
Wydawca: Robert Zaręba
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 64 s.
Wymiar: 170x245 mm
EAN: 9788386383863
ISBN: 978-83-86383-86-3
Data: 2016-03-16
28.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Komiks "Bajki Ezopa" (Ezop był greckim bajkopisarzem i żył w VI wieku p.n.e.). Składa się z ośmiu bajek, w których bajek, w których bohaterami są zwierzęta. Świat zwierząt nie jest nam obcy, bo przypomina świat ludzki. Jest w nim niesprawiedliwość, próżność, pycha, ale też pochwała przyjaźni, solidarności i mądrości. Stąd z zaciekawieniem śledzimy losy sprytnej myszy, chytrego lisa, niemądrego psa, żaby kłamczuchy, lekkomyślnego zająca czy wytrwałego żółwia.

Każda bajka kończy się morałem, który uczy właściwego postępowania, stawia pytania i podpowiada odpowiedzi. I choć są to poważne tematy, nie czujemy się nimi przytłoczeni. Humor i śmiech spotykamy na każdym kroku. Bawią nas wypowiedzi bohaterów i komiczne sytuacje, w których znaleźli się na własne życzenie.

Wspaniałe i kolorowe rysunki ujęte w formie komiksowych kadrów zabierają dzieci w świat wyobraźni, rozwijając ją i wzbogacając, pomagają im utożsamiać się z bohaterami i towarzyszyć im w ich podróżach i przygodach.

Życzymy wam świetnej zabawy

Książka "Bajki Ezopa" - Wiesława Zaręba - oprawa twarda - Wydawnictwo Robert Zaręba. Książka posiada 64 stron i została wydana w 2016 r. Cena 28.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.