pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Bajeczki Babeczki cz. 6. Uwaga na marzenia!. Sprawdzian gotowości...
Tytuł książki:

Bajeczki Babeczki cz. 6. Uwaga na marzenia!. Sprawdzian gotowości szkolnej

Autor książki:

Ewa Rosolska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Edukacyjne Sp. z o.o.
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 36 s.
Wymiar: 205x275 mm
EAN: 9788365669261
ISBN: 978-83-6566-926-1
Data: 2018-05-30
18.24  19.90  1.66 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Bajeczki Babeczki - Sprawdzian Gotowości Szkolnej - to gotowe narzędzie dla rodzica lub opiekuna dziecka w wieku przedszkolnym, przygotowane przez nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej z wieloletnią praktyką. Pozwoli ono odpowiedzieć na pytanie: czy moje dziecko poradzi sobie w szkole?
Bajki wspierają rozwój sfery społeczno-emocjonalnej dziecka, a zadania umieszczone na końcu każdej książeczki sprawdzają poziom wiedzy i umiejętności malucha kończącego edukację przedszkolną i rozpoczynającego naukę w pierwszej klasie.

Rodzicowi lub opiekunowi zamieszczone tu rady Babeczki pomogą w razie potrzeby sięgnąć po fachową pomoc.

Każda książeczka z serii Bajeczki Babeczki zawiera przepiękne kolorowe wielkoformatowe (A4 x 2) ilustracje, które spodobają się i małym, i dużym. To kolejna inspiracja do rozmów z dzieckiem na rozmaite, nie tylko stricte bajkowe tematy. Dodatkowo na końcu każdej pozycji znajdziemy karty pracy - ćwiczenia do wykonania przez dziecko, rozwijające sprawność grafomotoryczną, nawiązujące tematyką do treści bajeczki. W tej części mamy aż cztery zadania do wykonania.

Szósta część pt. "Uwaga na marzenia!" to bajka o spotkaniu dzieci w bibliotece z tajemniczym autorem książek. Nieoczekiwany zwrot akcji podczas tego wydarzenia pociąga za sobą falę kolejnych zdarzeń. Główny bohater - chłopiec-niedowiarek, nielubiący czytać i stroniący od książek - staje wobec zadania - musi odczarować panującą zimę za oknem za pomocą zaklęcia znalezionego w książce ofiarowanej mu przez zagadkowego pisarza.

Książka "Bajeczki Babeczki cz. 6. Uwaga na marzenia!. Sprawdzian gotowości szkolnej" - Ewa Rosolska - oprawa miękka - Wydawnictwo Edukacyjne Sp. z o.o.. Książka posiada 36 stron i została wydana w 2018 r. Cena 18.24 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ewa Rosolska - autor m.in.:
Produkty podobne:
Sachem z opracowaniem - okładka książki

Sachem z opracowaniem

Henryk Sienkiewicz