pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Bądź sexy i nie daj się zamordować
Tytuł książki:

Bądź sexy i nie daj się zamordować

Dane szczegółowe:
Wydawca: Kompania Mediowa
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 394 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788396062963
ISBN: 978-83-9606-296-3
Data: 2021-08-02
38.42  44.90  6.48 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Bądź sexy i nie daj się zamordować - opis książki:

Bądź sexy i nie daj się zamordować zajęła pierwsze miejsce listy bestsellerów magazynów New York Times i USA Today. Nic dziwnego! Autorki - Karen Kilgariff oraz Georgia Hardstark - to twórczynie jednego z najciekawszych i najbardziej popularnych podcastów ostatnich lat, czyli My Favorite Murder!
Poznały się na imprezie. Spędziły kilka godzin, żywo dyskutując o głośnych morderstwach i ulubionych filmach kryminalnych. Tak powstał pomysł na podcast, w którym przeplatają opowieści o zbrodniach z osobistymi historiami o życiu. Teraz możecie poznać je jako autorki książki Bądź sexy i nie daj się zamordować. Kilgariff i Hardstark przytaczają całą serię najgorszych błędów, które zdążyły popełnić w życiu, opowiadając o nich w sposób pełen humoru, wzajemnego zrozumienia i z dystansem do swoich słabości i lęków. Jednocześnie pokazują uwikłanie w świat funkcjonujący na męskich zasadach i codzienne trudności z tym związane.

Karen i Georgia sięgają do przeszłości, by na przykładzie własnych przeżyć oraz prawdziwych historii kryminalnych pokazać kulturowe i społeczne schematy, z którymi od lat muszą zmagać się kobiety na całym świecie. Piszą szczerze i z ogromnym dystansem do siebie, z wielką dozą zdrowego rozsądku i bardzo obrazowo. To feministyczna, słodko-gorzka, zabarwiona czarnym humorem i dużą ilością empatii opowieść o tym, jak walczyć o bycie sobą. Na własnych regułach.

Książka "Bądź sexy i nie daj się zamordować" - Karen Kilgariff, Georgia Hardstark - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Kompania Mediowa. Książka posiada 394 stron i została wydana w 2021 r. Cena 38.42 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]