pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Astrologia porównawcza. Tom 2. Synastry

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wyd.: 2004
Oprawa: miękka
Ilość stron: 331 s.
Wymiar: 205x145 mm
EAN: 9788373772908
ISBN: 978-83-7377-290-8
Data: 2021-02-02
26.41 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Astrologia partnerska - co gwiazdy wiedzą o związkach?

Odnalezienie idealnego partnera jeszcze nigdy nie było tak proste. Portale randkowe i media społecznościowe ułatwiają kontakty międzyludzkie. Ale czy na pewno? Mimo tych ogólnie dostępnych narzędzi poznanie odpowiedniej osoby, a co za tym idzie stworzenie trwałej i szczęśliwej więzi, nadal jest niezwykle trudne. Tutaj właśnie wkracza pradawna wiedza o położeniu gwiazd i ich niezaprzeczalnych wpływach na ludzi i jakość ich życia. To astrologia partnerska wskaże Ci najbardziej odpowiedniego partnera. Nie tylko wyjaśni jak pielęgnować związki małżeńskie, ale także jak zbudować szczęśliwe relacje z dziećmi i bliskimi analizując cechy znaków zodiaku. Chcesz wybrać partnera biznesowego, który pomoże Ci odnieść sukces? Skorzystaj z synastrii czyli zgodności astrologicznej, sztuki wyjaśnionej przez znaną autorkę dr Konaszewską-Rymarkiewicz.

Znaki zodiaku, a związki międzyludzkie

Każdy ze znaków zodiaku ma określone cechy charakteru, a położenie planet w znakach określa Twoje najważniejsze potrzeby. Aspekty zaś określą jak je wyrażasz i jak radzisz sobie z własnymi popędami. Ten ciężki bagaż wnosisz do związku próbując zaspokoić w ten sposób swoje potrzeby i pragnienia. Dzięki tej książce dokonasz szczegółowej analizy własnego horoskopu oraz Twojego partnera życiowego. Dowiesz się dzięki temu, czy pisany jest wam harmonijny związek i świetlana przyszłość. Wykonanie takiego horoskopu partnerskiego ułatwi Ci program Horoskop dołączony gratis do tego wydania.

Jak działa astrologia partnerska?

Aby zrozumieć wzajemną relację dwóch lub więcej osób, należy dokonać głębszej analizy cech osobowości. A astrologia porównawcza odkryje jakie czynniki mają wpływ na Twój stosunek do otoczenia. Twoje cechy charakteru, predyspozycje oraz zdolności do tworzenia relacji z innymi zapisane są Twoim horoskopie natalnym. Odkryjesz je wykorzystując instrukcje zawarte w tym przewodniku. Dzięki przedstawionej w tej książce analizie horoskopu partnerskiego dowiesz się także, czy jesteś w stanie wykształcić w sobie te cechy, które polepszą Twoje relacje z innymi osobami. Poprzez wiedzę uzyskaną z interpretacji synastrii, świadomie rozwiniesz niezależność myślenia, inicjatywę, wiarę we własne siły, ambicję, samokontrolę i zrozumienie samego siebie. Jeżeli zrozumiesz siebie i swoje potrzeby, wówczas łatwiej zrozumiesz innych.

Astrologiczna recepta na udany biznes

Synastria pozwoli Ci również odnaleźć idealnego partnera do biznesu. Pozycja Jowisza i Saturna w horoskopie porównawczym ma ogromne znaczenie dla wszelkich stosunków pracowniczych. 7 dom opisuje partnerstwo biznesowe, tak więc wybierając wspólnika lub pracownika, możesz sprawdzić czy wasza współpraca będzie owocna czy naznaczona konfliktami.

Astrologia porównawcza - poznaj przyszłość swoich związków już dziś!

Książka "Astrologia porównawcza. Tom 2. Synastry" - Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Książka posiada 331 stron i została wydana w 2004 r. Cena 26.41 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.