pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
książka:

AstroCalendarium 2020

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 120x170 mm
EAN: 9788381712255
ISBN: 978-83-8171-225-5
Data: 2019-10-11
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

AstroCalendarium 2020 - Piotr Gibaszewski - opis książki:

Skorzystaj z ponad dwóch dekad doświadczenia.

Astro Calendarium to pozycja unikalna, ukazująca się nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat. Przez cały ten czas sięgnęły po nią tysiące pasjonatów astrologii, którzy zawodowo korzystają z mocy gwiazd. Co ciekawe, równie chętnie korzystają z niej osoby nie interesujące się wcześniej wpływami ciał niebieskich na ich życie, a kontakty z astrologią ograniczające do horoskopów gazetowych. Niezależnie od tego, do której z tych grup należysz, również możesz wynieść cały szereg korzyści z najnowszego wydania Astro Calendarium.

Profesjonalny astrolog zdradza tajniki swojego warsztatu!
Piotr Gibaszewski astrologią i Tarotem zajmuje się od trzech dekad. Jako ekspert współpracował z popularnymi stacjami radiowymi i telewizyjnymi. Był również konsultantem w serialu "M jak miłość", udzielał się w programie "Wróżki" produkcji TVN i prowadził cieszące się ogromną popularnością wykłady z astrologii. Innymi tematami jego zainteresowań jest rozwój osobisty, wolność finansowa i praca nad poprawą jakości życia. Wszystkie te aspekty są doskonale zaakcentowane w najnowszym wydaniu kalendarium astrologicznego jego autorstwa.

Dla każdego coś dobrego
Astro Calendarium, choć zawiera całą masę informacji przydatnych dla profesjonalnych astrologów, zostało napisane w sposób zrozumiały również dla osób, których kontakt z astrologią ograniczał się do czytania horoskopów gazetowych. To samo można powiedzieć o mnogości korzyści zapewnianych przez tę unikalną publikację. Znajdziesz w niej zarówno horoskop codzienny, jak i masę informacji dotyczących oddziaływań astrologicznych na cały rok. Charakterystyka aspektów planetarnych czy tranzyty nie są już skomplikowanymi pojęciami, a przeistaczają się w przydatne narzędzia do planowania przyszłości - zarówno najbliższej, jak i długofalowej.

Twoje życie może być łatwiejsze!
Teraz Ty również poznasz pełne spektrum oddziaływania na Ciebie ciał niebieskich. Przewidzisz kryzysy w pracy, zdrowiu i życiu osobistym, dzięki czemu odpowiednio się na nie przygotujesz i zmniejszysz ich długofalowe skutki. Dowiesz się również, kiedy kosmos będzie Ci sprzyjał i na ten właśnie czas zaplanujesz najważniejsze przedsięwzięcia. Świadomie rozdzielisz czas na pracę i wypoczynek, jak również zmaksymalizujesz prawdopodobieństwo sukcesu przy staraniach o zmianę pracy czy powiększenie rodziny. A to zaledwie początek licznych korzyści oferowanych przez to niezwykłe kalendarium.

Nie zmarnuj w tym roku żadnej z szans!

Książka „AstroCalendarium 2020” - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Astropsychologii.

Książka posiada 264 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "AstroCalendarium 2020"
Piotr Gibaszewski - autor m.in.:
Astrocalendarium 2020 - okładka książki
Astrocalendarium 2020 Piotr Gibaszewski;