pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Arcydzieła wzornictwa

Autor książki:

Susie Hodge

Dane szczegółowe:
Wydawca: ALMA-PRESS
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 170x230 mm
EAN: 9788370208578
ISBN: 978-83-7020-857-8
Data: 2022-11-03
49.34 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Dlaczego niektóre produkty wzornictwa przemysłowego odnoszą większy sukces i wywierają większy wpływ
W książce "Arcydzieła wzornictwa" czytelnik znajdzie osiemdziesiąt wyróżniających się projektów, od aparatu fotograficznego Polaroid Land i walkmana Sony po butelkę Coca-Coli czy buty sportowe Converse All Stars. Pojawią się tu nazwiska projektantów tak różnorodnych, jak Le Corbusier, Alvar Aalto, Dieter Rams, Ron Arad i Philippe Starck. Zwrócona zostanie także uwaga na te elementy projektów, które wyróżniają je spośród innych, podobnych. Nie zabraknie wyjaśnienia, dlaczego próbę czasu przetrwały takie produkty jak agrafka Waltera Hunta z 1849 roku, innowacyjny kufer Louisa Vuittona czy zaspokajający najbardziej wyrafinowane gusty estetyczne wazon René Lalique a. Ta książka otworzy czytelnikowi oczy na wyjątkowe wartości tych nieśmiertelnych produktów, które stały się niezbędnym elementem naszego codziennego życia.

SUSIE HODGE jest autorką ponad osiemdziesięciu książek dla dorosłych i dzieci, w tym How to Survive Modern Art, 50 Art Ideas You Really Need to Know, Why Your Five-Year-Old Could, Not Have Done That: Modern Art Explained (2012). Jest historykiem sztuki i wykłada historię sztuki i wzornictwa w licznych instytucjach naukowych i edukacyjnych. Zamieszcza też artykuły w czasopismach i internecie i jest zatrudniona w agencjach reklamowych Saatchi & Saatchi oraz JWT jako autorka tekstów reklamowych.

Książka "Arcydzieła wzornictwa" - Susie Hodge - oprawa twarda - Wydawnictwo ALMA-PRESS. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2022 r. Cena 49.34 zł. Zapraszamy na zakupy!