pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Arabska krew

Autor książki:

Tanya Valko

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prószyński
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 768 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788378391081
ISBN: 978-83-7839-108-1
Data: 2012-04-13
27.22 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kontynuacja bestsellerowych powieści Tanyi Valko: Arabska żona i Arabska córka .

Historia miłosna w czasach współczesnej wojny. Autorka opisuje dalsze niezwykłe losy matki i jej córki. Przedstawia szarpane rewolucją kraje arabskie oczami Europejki, która próbuje zaaklimatyzować się w muzułmańskich realiach. Książka ukazuje okropieństwa wojny, pasje i uczucia, a przede wszystkim podłoże psychiczne ludzkich czynów w ekstremalnych sytuacjach. Obnaża okrucieństwo i bezwzględność tyrana wobec cierpienia zwykłych ludzi. Czy Dorota i Marysia po odnalezieniu się po latach w Arabii Saudyjskiej będą już zawsze razem Czy ich związki są udane i czują się w nich spełnione Jak zmieni się ich świat Jak będzie wyglądała Libia po rewolucji Czy o taki kraj walczyli powstańcy Tanya Valko doskonale zna Libię i kraje muzułmańskie. I chociaż opisane wydarzenia są tylko fikcją literacką, zapewniam, że czyta się je z zapartym tchem.

Magazyn Literacki KSIĄŻKI Tanya Valko to pseudonim absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Była nauczycielką w Szkole Polskiej w Trypolisie w Libii, następnie asystentką Ambasadora RP, obecnie mieszka w Arabii Saudyjskiej. Jest autorką książek o Libii Libia od kuchni, Życie codzienne w Trypolisie oraz Sahara - ocean ciszy. Jej zainteresowania zdrowym stylem życia zaowocowały książkami Dość odchudzania - czas na dietę i Nowoczesna książka kucharska .

Książka "Arabska krew" - Tanya Valko - oprawa miękka - Wydawnictwo Prószyński. Książka posiada 768 stron i została wydana w 2012 r. Cena 27.22 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.