pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Książki »
»
Anioły istnieją naprawdę. Zaskakująca prawda o aniołach i ich roli...
książka:

Anioły istnieją naprawdę. Zaskakująca prawda o aniołach i ich roli w naszym życiu

Dane szczegółowe:
Wydawca: Samsara
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788365601025
ISBN: 978-83-6560-102-5
Data: 2017-03-29
pozycja niedostępna

Anioły istnieją naprawdę. Zaskakująca prawda o aniołach i ich roli w naszym życiu - Ptolemy Tompkins, Tyler Beddoes - opis książki:

Bestsellerowa książka Anioły istnieją naprawdę w piękny sposób dowodzi, że anioły nie tylko istnieją, ale również to, że ich obecność stale pozostawia ślady w naszym życiu.

W marcu 2015 roku ludzie na całym świecie byli świadkami niewyjaśnionej historii. Media podały, że osiemnastomiesięczna dziewczynka cudem przeżyła tragiczny wypadek samochodowy. Jej matka straciła kontrolę nad pojazdem, który przewrócił się i wpadł do rzeki Utah. Choć połowa auta była zanurzona w rwącej, lodowatej wodzie, dziecko przeżyło w nim aż czternaście godzin. Czterech funkcjonariuszy policji przekonywało, że słyszeli z samochodu głos dorosłej kobiety krzyczącej "Pomóżcie mi!". Jednak kiedy wydobyto wrak samochodu, okazało się, że to nie matka nawoływała pomocy. Byłoby to niemożliwe, gdyż z obrażeń wynikało, że zginęła na miejscu.

Nadzwyczajną historię i szczegółowy opis dowodu na istnienie aniołów wzięli na warsztat nowojorski pisarz Ptolemy Tompkins oraz policjant Tyler Beddoes, który był świadkiem tego wydarzenia. W efekcie powstał poradnik duchowy Anioły istnieją naprawdę. Autorzy w zajmujący sposób dowodzą, że granica między światem realnym a duchowym jest cieńsza, niż nam się wydaje.

Książka przybliża nam niezwykle frapujący temat aniołów, ale i pozostawia pokrzepiające przesłanie: "Nie jesteś sam".

Książka „Anioły istnieją naprawdę. Zaskakująca prawda o aniołach i ich roli w naszym życiu” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Samsara.

Książka posiada 232 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Anioły istnieją naprawdę. Zaskakująca prawda o aniołach i ich roli..."