pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Anioły energii
Tytuł książki:

Anioły energii

Autor książki:

Andrzej P. Załęski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Ars Scripti-2
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 136 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788360472750
ISBN: 978-83-6047-275-0
Data: 2013-10-11
24.96  32.00  7.04 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Możliwość kontaktowania się z aniołami jest tak samo naturalna jak chodzenie czy jazda na rowerze. Ale obydwu tych rzeczy trzeba się nauczyć i ćwiczyć, aby umiejętność była trwała. Nie sądźmy też, że są osoby w jakiś szczególny sposób powołane i utalentowane do kontaktowania się z aniołami. Każdy ma takie same szanse, ale co z tym zrobi to już inna sprawa. Zawarte w tej książce wskazówki mogą znacznie ułatwić poruszanie się w obszarze relacji z aniołami.

Autor mocno podkreśla to, że droga duchowego wzrostu nie jest przeznaczona dla wszystkich, wręcz odwrotnie, dla większości jest zamknięta. Wybrani kroczą ku niej nieświadomie przez długie lata, przygotowując się i przeżywając niejednokrotnie zdarzenia, których często nie potrafią sobie wytłumaczyć. Ezoteryczny znaczy wewnętrzny, dlatego, jeśli weszliśmy już na tę ścieżkę, to staje się ona naszą osobistą, nawet intymną sprawą i powinniśmy unikać rozpowszechniania informacji na ten temat dla własnego dobra. Dlaczego Bo jedni nas wyśmieją, drudzy zrobią przykrość, a jeszcze inni skrzywdzą.

Książka "Anioły energii" - Andrzej P. Załęski - oprawa miękka - Wydawnictwo Ars Scripti-2. Książka posiada 136 stron i została wydana w 2013 r. Cena 24.96 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Anioły energii"
Andrzej P. Załęski - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Jak działa Księżyc - okładka książki
Jak działa Księżyc Yasmin Boland
Produkty podobne:
Wampiry energetyczne - okładka książki
Wampiry energetyczne Christiane Northrup
Jak działa Księżyc - okładka książki
Jak działa Księżyc Yasmin Boland