pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Anatomia Góry. Osiem tysięcy metrów ponad marzeniami
książka:

Anatomia Góry. Osiem tysięcy metrów ponad marzeniami

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sine Qua Non
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 432 s.
Wymiar: 150x215 mm
EAN: 9788381291941
ISBN: 978-83-8129-194-1
Data: 2018-07-02
29.56  39.90  10.34 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Anatomia Góry. Osiem tysięcy metrów ponad marzeniami - Rafał Fronia - opis książki:

Zrozumieć górę i tych, którzy próbują ją zdobyć.

Publikowane przez niego dzienniki z Narodowej Zimowej Wyprawy na K2 w 2018 roku zdobyły tysiące czytelników. W tej książce Rafał Fronia podejmuje próbę wyjaśnienia, dlaczego najwyższe góry są tak kuszące i co sprawia, że mimo śmiertelnego niebezpieczeństwa co roku setki śmiałków próbują wdrapać się na ich szczyt. I jak te góry zmieniają człowieka.

Anatomia Góry to niezwykła opowieść o himalaizmie i obcowaniu z górami. To pełne emocji opisy wypraw w Andach, Pamirze, Himalajach i Karakorum. To szaleńcze przygody, górskie cuda, tragedie i sukcesy. A wszystko to okraszone kulisami ostatniej polskiej wyprawy na K2 oraz charakterystyką kolegów himalaistów.

Sięgnij po tę opowieść i poczuj się, jakbyś tam był. Ta książka poniesie Cię na szczyty ośmiotysięczników bez wychodzenia z domu!
Rafał potrafi nie tylko świetnie się wspinać, ale też bardzo ciekawie i bardzo refleksyjnie o tym wszystkim pisać. Czytając tę książkę, poczujecie się trochę tak, jakbyście byli obok niego, przy padającym śniegu, często dotkliwym mrozie i przerażającym wietrze. Nikt tak jak on nie potrafi oddać tego, co towarzyszy nam w górach.

Krzysztof Wielicki
Anatomia Góry to dobrze napisany kawałek bardzo osobistego świata Rafała. Czytając tę książkę, będziecie razem wspinać się na osiem tysięcy metrów, a jednocześnie odkrywać swoje marzenia, tęsknoty, pragnienia... To wspaniała podróż. I bardzo ją Wam polecam.

Kinga Baranowska
Wielką zaletą książki Rafała Froni jest jej autentyzm i szczerość. Autor pisze ją właściwym sobie stylem, dzięki któremu furorę zrobiły jego dzienniki spod K2. A przy tym pisze to wszystko człowiek, który w górach, niekiedy w anormalnych warunkach, bardzo wiele przeżył. Warto!
Jakub Radomski, "Przegląd Sportowy"

Książka „Anatomia Góry. Osiem tysięcy metrów ponad marzeniami” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Sine Qua Non.

Książka posiada 432 stron i została wydana w 2018 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Anatomia Góry. Osiem tysięcy metrów ponad marzeniami"
Rafał Fronia - autor m.in.:
Rozmowa z Górą - okładka książki
Rozmowa z Górą Rafał Fronia;
Produkty podobne:
Dawid z Jerozolimy - okładka książki
Dawid z Jerozolimy Louis de Wohl
Podróż do Lhasy - okładka książki
Podróż do Lhasy Alexandra David-Neel