pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Anaid. Niezwykły zmysł
Tytuł książki:

Anaid. Niezwykły zmysł

Autor książki:

Anna Fobia

Dane szczegółowe:
Wydawca: WasPos
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 330 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788366425064
ISBN: 978-83-6642-506-4
Data: 2019-10-09
29.28  36.90  7.62 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Zieleń jej oczu nie była zwykłym kolorem!
Spojrzenie kryło coś niecodziennego i w zależności od nastroju - potrafiło przybierać różne kolory tęczy? Czy ktoś widział coś podobnego?
Przyjazd do Irlandii okazał się najlepszym i zarazem najgorszym, co spotkało Anaid. Dom, w którym zamieszkała, przywiał tornado wspomnień, a przepaść nad szmaragdowymi klifami wabiła tajemniczą mocą, wcale nie kusząc śmiercią, lecz odpowiedziami na pytania, których dziewczyna nawet nie zdążyła zadać.

Światełkiem w jej życiu okazało się poznanie Caluma i magia muskająca ich ciała, gdy przebywali w pobliżu siebie. Tylko przy nim ciągłe przeczucie, że utknęła w złym miejscu i czasie - rozmywało się, a każdy jego pocałunek wnosił porcję prawdy do serca dziewczyny. Niestety, gdy połączyli w miłości nie tylko dusze, ale również ciała - doszło do tragedii. Anaid poznała mroczną część siebie, o której istnieniu nie miała pojęcia i nie potrafiła jej kontrolować.

Pomoc Caluma w rozwikłaniu sekretów pamięci nie mogła być wystarczająca... Klucz do prawdy krył w swoim wnętrzu tajemniczy chłopak - Kaiden. Tych troje znało się w przeszłości, która rozdzieliła ich drogi.

Dwa światy, które łączy jej historia.

Dwie różne miłości, które łączy ta dziewczyna.

Anaid - Niezwykły zmysł!
ZOBACZ! POCZUJ! ZAUFAJ!
Trzy serca, które wyruszyły kiedyś w oddzielną drogę, będą musiały się spotkać i połączyć w strzępach wspomnień.

Świat stworzony przez autorkę w "Anaid. Niezwykły zmysł" jest oryginalny i magiczny. Pełen przeróżnych smaków, zapachów i doznań. Nie jest to kolejna banalna historia, która zanudzi nas od pierwszej strony, ale taka która nas pochłonie i zawładnie naszymi zmysłami. Jestem miło zaskoczona debiutem Anny Fobia i na pewno sięgnę po kolejne powieści, które wyjdą spod jej pióra.

POLECAM! Ana Rose - pisarka.

Wraz z Anaid przenieście się do klimatycznej Irlandii, której barwne opisy malują w głowie czytelnika iście baśniowe tło dla opowieści o pozornie zwyczajnej dziewczynie, która obdarzona została niezwykłym zmysłem. Dajcie się porwać historii pełnej uczuciowych rozterek i niecodziennych zjawisk. Przekonajcie się, jak trudno jest dopasować się do zupełnie nowej rzeczywistości. Zanurzcie się w świecie przedstawionym i wraz z głównymi bohaterami śledźcie uważnie każdą nową poszlakę na drodze ku odkryciu tajemnic, po ujawnieniu których życie prawdopodobnie nigdy nie będzie już wyglądało tak samo... Anna Fobia niewątpliwie pisze ciekawie. Będziecie zaskoczeni tym, jak bardzo wciągnie Was snuta przez autorkę opowieść!
Katarzyna Ewa Górka, @katherine_the_bookworm

Książka "Anaid. Niezwykły zmysł" - Anna Fobia - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo WasPos. Książka posiada 330 stron i została wydana w 2019 r. Cena 29.28 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Sweetbitter - okładka książki
Sweetbitter Stephanie Danler
Trzy pocałunki - okładka książki
Trzy pocałunki Katherine Pancol
Widziałam cuda - okładka książki
Widziałam cuda Elżbieta Ruman