pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Amsterdam Travelbook

Autor książki:

Katarzyna Byrtek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 118x199 mm
EAN: 9788328345423
ISBN: 978-83-2834-542-3
Data: 2018-05-07
20.91 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Amsterdam - stolica Holandii - słynie z malowniczych kanałów, licznych ciekawych muzeów oraz tętniących życiem parków i klubów. Miasto leżące częściowo poniżej poziomu morza znane jest też z atrakcji dla dorosłych: szlifierni diamentów, Dzielnicy Czerwonych Latarni czy coffee shopów. Warto tu przyjechać, jeśli chce się poznawać obcą kulturę, cieszyć się sztuką najwyższej próby albo po prostu odpocząć - Amsterdam zauroczy każdego.

Amsterdamskie kanały
Rowery, wiatraki i tulipany
Muzea Van Gogha i Rembrandta
Dzielnica Czerwonych Latarni
Coffee shopy
Urokliwe zakątki
Niezwykła architektura
Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży. Przewodnik wspaniale uzupełniają czytelne mapy, świetne zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata.

Książka "Amsterdam Travelbook" - Katarzyna Byrtek - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 160 stron i została wydana w 2018 r. Cena 20.91 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.