pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Aleo. Burza na północy

Autor książki:

Tomasz Miękina

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 354 s.
Wymiar: 121x195 mm
EAN: 9788381473996
ISBN: 978-83-8147-399-6
Data: 2019-04-30
29.22 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Czy wielkich czynów mogą dokonywać tylko wielcy bohaterowie?
Aleo, nastolatka o rubinowych włosach, jakich na próżno szukać w całym królestwie Adonu, wiedzie całkiem zwyczajne życie. Osierocona w dzieciństwie, na co dzień mieszka u wuja, pomagając mu w prowadzeniu domu. Los jednak szykuje dla niej przyszłość pełną niespodzianek i wyzwań. Pewnego dnia dziewczyna dowiaduje się, że zgodnie z prawem gwiazdy wieczornej jest prawowitą dziedziczką tronu. Jako pierworodne dziecko pierworodnego ojca staje przed niezwykłym zadaniem. Co oznacza przepowiednia, która mówi, że los odkupi Rubin z Kalantari?
Tomasz Miękina tworzy w swojej powieści misternie skonstruowany świat, tyleż baśniowy i malowniczy, co realistyczny i groźny. Świat, w którym legendy i przepowiednie przenikają się ze zwykłą codziennością, gdzie dobro nieustannie walczy ze złem, a pragnienie władzy i zemsty za wszelką cenę zawsze obnaża ludzkie słabości.
Dla dziewczyny czas się zatrzymał. Świat wkoło niej zawirował. Czuła, że zaraz się przewróci. Oparła się o stół. Jej duże szafirowe oczy teraz powiększyły się jeszcze bardziej. Wpatrzone w nieco zamglony wzrok stryja, który spokojnie siedział na krześle, zdawały się pytać: Dlaczego, dlaczego ja?. Fere nie ukrywał zdziwienia. Decyzja króla, chociaż słuszna, wydawała mu się niezrozumiała. Co musiało się stać? myślał w duchu. Po tylu latach rządów. Nie mógł przywyknąć do tej myśli. Wszystko nastąpiło tak szybko.

Książka "Aleo. Burza na północy" - Tomasz Miękina - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 354 stron i została wydana w 2019 r. Cena 29.22 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.