pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Ale kosmos! To znowu Bodzio i Pulpet
Tytuł książki:

Ale kosmos! To znowu Bodzio i Pulpet

Autor książki:

Grzegorz Kasdepke

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nasza Księgarnia
Rok wyd.: 2020
Oprawa: twarda
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 165x215 mm
EAN: 9788310134905
ISBN: 978-83-1013-490-5
Data: 2020-03-09
22.19  31.90  9.71 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Kosmici są wszędzie? Na szczęście czujni Bodzio i Pulpet rozpoczęli przygotowania! Nie do końca odpowiada to może ich nauczycielom, ale kto by się tym przejmował. Jest tyle spraw do załatwienia. Na przykład trzeba przećwiczyć loty w kapsule kosmicznej, nauczyć się łapać kosmostop, wynaleźć urządzenie do wykrywania złych emocji czy przerobić mikrofalówkę na portal kosmiczny? Jeśli lubicie się śmiać, przeczytajcie tę książkę. Ona jest po prostu fantastyczna!
Seria Poczytam ci, mamo to bogato ilustrowane książki wyróżniające się dużą czcionką i tematyką bliską dzieciom. Polecamy dla początkujących czytelników!
Grzegorz Kasdepke - najchętniej czytany polski autor książek dla dzieci. Niemal wszystkie z jego ponad czterdziestu tytułów uzyskały status bestsellera (m.in. Kacperiada? czy Horror, czyli skąd się biorą dzieci). Sympatię czytelników łączy z uznaniem krytyków, czego dowodem są najważniejsze nagrody, jakie zdobył za twórczość dla najmłodszych (w tym: Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego, dwukrotnie nagrodę Edukacja XXI, Nagrodę BETA, Nagrodę im. Kallimacha, Nagrodę Stowarzyszenia Autorów ZAi KS). Jego książki weszły na listę lektur szkolnych, a Fundacja ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom uznała Detektywa Pozytywkę za jedną z dziesięciu najlepszych książek dla dzieci minionej dekady.

Daniel de Latour ilustruje książki i czasopisma dla mniejszych i większych, rysuje komiksy. Współpracował m.in. z Misiem, Świerszczykiem, ilustrował felietony Joanny Sokolińskiej w Wysokich Obcasach, rysował smoki, krasnoludki, kosmonautów, żyrafy, tygrysy, pociągi i inne rzeczy. Wyprawa do kraju księcia Marginała Henryka Bardijewskiego z jego ilustracjami otrzymała nominację do nagrody Polskiej Sekcji IBBY Książka Roku 2009, a Atlas świata. Ameryka Południowa nominowany był do nagrody Przecinek i Kropka w kategorii najlepsza książka dziecięca. Za ilustracje do Zaskórniaków Grzegorza Kasdepke i Ryszarda Petru otrzymał m.in. wyróżnienie PTWK oraz nominacje do kilku innych nagród, za Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek Justyny Bednarek oraz Dom nie z tej ziemi Małgorzaty Strękowskiej-Zaremby nagrodę Przecinek i Kropka (za tę drugą książkę również nominację do nagrody Dobre Strony). Jest laureatem drugiej nagrody w konkursie na komiks Muzeum Powstania Warszawskiego i wielu innych wyróżnień. Niektóre rzeczy przerysowuje od swoich dzieci. Uczy się grać na skrzypcach od wiejskich muzykantów.

Książka "Ale kosmos! To znowu Bodzio i Pulpet" - Grzegorz Kasdepke - oprawa twarda - Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Książka posiada 128 stron i została wydana w 2020 r. Cena 22.19 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Grzegorz Kasdepke - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Najwyższa góra świata - okładka książki

Najwyższa góra świata

Anna Onichimowska
Produkty podobne:
Bodzio i Pulpet - okładka książki

Bodzio i Pulpet

Grzegorz Kasdepke
Tarapaty - okładka książki

Tarapaty

Marta Karwowska, Katarzyna Rygiel
Binek i Pulpet w świątyni Majów - okładka książki

Binek i Pulpet w świątyni Majów

Krzysztof Łaniewski-Wołłk