pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Album dziecka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Arkady
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 80 s.
Wymiar: 210x225 mm
EAN: 9788321350813
ISBN: 978-83-2135-081-3
Data: 2018-09-22
39.04 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ten śliczny, niezwykle oryginalny album pozwala zachować wspomnienia i fakty związane z maluchem. Jest niepowtarzalny, tym bardziej że zawiera pluszowego misia, który może stać się ukochaną maskotką dziecka. Ten pluszak, wykonany z materiałów bezpiecznych dla niemowląt, jest umieszczony w okładce albumu. Po wyjęciu misia można w tym miejscu umieścić fotografię dziecka.

Przyjście na świat nowego członka rodziny powoduje rewolucyjne zmiany w życiu młodej pary. Drodzy rodzicie, pamiętajcie więc, że emocje towarzyszące każdemu krokowi waszego dziecka zasługują na to, by zachować je na zawsze. Wypełniajcie skrupulatnie ten album, odrysowujcie maleńkie rączki i stópki, wklejajcie najciekawsze zdjęcia, notujcie najzabawniejsze zdarzenia, bo w przyszłości stanie się on najcenniejszą pamiątką małego bohatera. A mottem waszego postępowania niech będą słowa Vincenta van Gogha: "Myślę, że widzę nieco głębiej i bardziej nieskończenie - jak pełne bezmiernego niczym ocean zachwytu oczy dziecka, które budzi się rano i gaworzy lub śmieje się na widok promieni słońca padających na jego kołyskę".

Książka "Album dziecka" - oprawa twarda - Wydawnictwo Arkady. Książka posiada 80 stron i została wydana w 2018 r. Cena 39.04 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.