pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Adwent / Św. Paweł wielki apostoł. PAKIET
Książki »
Tytuł książki:

Adwent / Św. Paweł wielki apostoł. PAKIET

Dane szczegółowe:
Wydawca: Petrus
Rok wyd.: 2010
Oprawa: Broszurowa
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 180x120 mm
EAN: 9788377200759
ISBN: 978-83-7720-075-9
Data: 2013-10-28
Cena wydawcy: 19.01 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Nawrócenie apostoła
Nawrócenie apostoła 8.17 zł pozycja dostępna!

Adwent / Św. Paweł wielki apostoł. PAKIET - opis książki:

Adwent Adwent jest szczególnym czasem nie tylko dlatego, że przygotowuje na święta Bożego Narodzenia, ale skłania do refleksji, jest czasem zadumy nad sobą, swoim życiem, relacjami z rodziną, bliskimi, zadumy nad światem, jego przemijaniem. A życie jest ulotne. Jedno wydarzenie zmienia jego bieg a czasem kończy je... I dlatego warto w tym świętym czasie pomyśleć o tym trochę. Ta książka chce pomóc w przeżyciu tego czasu, w refleksji nad zmiennością świata i przemijaniem życia, w smutkach i radościach, które ono niesie. Chce pomóc cieszyć się życiem, uwrażliwić na dobro, piękno i prawdę, uświadomić, że w życiu liczy się miłość i serce pełne dobra i ciepła.

Święty Paweł Wielki Apostoł Urodzony 2 tysiące lat temu w Tarsie św. Paweł, głosił Ewangelię bez kompromisu. Odwiedził najważniejsze ośrodki kulturowe ówczesnej Europy, pozostawił Pisma, bez których trudno sobie wyobrazić treści chrześcijaństwa.

Jak dziś czcimy pamięć tego Apostoła największego z Apostołów W proponowanej przez znanego liturgistę publikacji, Czytelnik znajdzie tu mnóstwo niezwykłych refleksji.

Książka „Adwent / Św. Paweł wielki apostoł. PAKIET” - oprawa Broszurowa - Wydawnictwo Petrus. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2010 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""