pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Adrian Mole. Szczere wyznania

Autor książki:

Sue Townsend

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAB
Rok wyd.: 2012
Oprawa: twarda
Ilość stron: 168 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788377477908
ISBN: 978-83-7747-790-8
Data: 2012-09-12
Cena wydawcy: 31.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Pewnie się zastanawiacie, dlaczego ja, Adrian Mole, zatrudniony w bibliotece prowincjonalny intelektualista, związałem się z Sharon Botts, prowincjonalną cymbałką i pracownicą pralni. Odpowiedź jest prosta - seks. Bardzo się do niego przyzwyczaiłem i byłoby mi trudno przerwać, skoro już zacząłem.

Jeszcze niedawno Adrian Mole był zagubionym nastolatkiem, który malował swój pokój na czarno i rozpaczał z powodu pryszczy na plecach. Jednak w życiu każdego młodego człowieka przychodzi moment, gdy zaczyna patrzeć na swoich bliźnich krytycznie, a co więcej, przełamuje straszliwą ,,barierę seksu. Lecz czy aby na pewno 18 1 -letni Adrian ma już ,,męki dorastania za sobą Nadal wzdycha do pięknej Pandory, nadal pisze listy do BBC, nadal nie umie dogadać się z własną rodziną, a jego jedyny przyjaciel to różowy pluszowy królik. Nadal też łączy wrażliwość z zadziwiającą gruboskórnością, zaś ironiczny dystans do rzeczywistości z rozbrajającą naiwnością. Oprócz nieokiełznanego żywiołu dziennika, w Szczerych wyznaniach czytelnik znajdzie młodzieńczą twórczość Adriana, relację z podróży do Moskwy, złośliwości na temat rodziny królewskiej, satyryczne portrety dorosłych i wiele innych smakowitych drobiazgów. Całość uzupełniają wyznania Sue Townsend i Margaret Hildy Roberts, również napisane z cudownym, angielskim poczuciem humoru.

Książka "Adrian Mole. Szczere wyznania" - Sue Townsend - oprawa twarda - Wydawnictwo WAB. Książka posiada 168 stron i została wydana w 2012 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]