pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Adam (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2023
EAN: 9788383341842
Data: 2023-10-30
30.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Takiej powieści o Mickiewiczu jeszcze nie było!
To nie jest nudna biografia wieszcza, nic z tych rzeczy. To zeznanie pewnej tajemniczej postaci. W tej niesamowitej historii narratorem jest No właśnie - kto Bies, licho, a może sam diabeł, opiekujący się Adamem od kołyski w Zaosiu po istambulskie łoże śmierci Czy bez interwencji tego czarciego ducha nie mielibyśmy wieszcza oraz Polski - Chrystusa narodów
Mickiewicz nie jawi się tu wyłącznie jako geniusz, cudowne dziecko romantyzmu. Jest mężczyzną z krwi i kości - delikatnym i uduchowionym, ale też kochliwym, burkliwym, zadufanym w sobie, równie skłonnym do uniesień, jak i konfliktów.

***
Harasimowicz maluje swoim genialnym piórem dwóch - jakby ulepionych z innej gliny - poetów. Tego, którego duch unosił się wysoko w otchłanie Kosmosu i który - natchniony prawami Absolutu - tworzył swoje dzieła, i tego drugiego, który brodząc po ugorach codziennego życia, szukał sensu istnienia. [...] Adam to opus magnum autora, które porwało mnie bez reszty przy lekturze, a wierzę, że w przyszłości zdobędzie serca milionów - Jerzy Antczak, reżyser.

Audiobook „Adam (CD mp3)” - Wydawca: Storybox. Cena 30.65 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.