pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

A teraz śpij

Autor książki:

Liane Moriarty

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prószyński
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 504 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788378392187
ISBN: 978-83-7839-218-7
Data: 2012-07-06
pozycja niedostępna

Opis książki:

Książka o granicach, które przekraczamy z miłości. O mrocznych obszarach między dobrem a złem i o tym, że każdy z nas może się obsesyjnie zakochać.  Ellen O Farrell doskonale zna i rozumie ludzkie słabości. Jest hipnoterapeutką i pomaga innym radzić sobie z rozmaitymi problemami - od nałogów po życiowe fobie. Kiedy więc zakochuje się w mężczyźnie, którego nęka była dziewczyna, jest bardziej zaintrygowana niż przestraszona. Dlaczego inteligentna, elegancka kobieta miałaby się w ten sposób zachowywać Ellen chciałaby ją poznać, by znaleźć odpowiedź na to pytanie. Nie wie jednak, że już się to stało. Okazuje się, że Saskia od pewnego czasu korzysta z terapii w gabinecie Ellen. Wkrótce losy obu kobiet zwiążą się w zaskakujący sposób. Niezwykle zdolna autorka, która lekkim piórem pisze o trudnych sprawach.

Australia Women s Weekly Pasjonująca książka Przenikliwa komedia romantyczna - zarazem zabawna i prowokująca do myślenia.

UK Marie Claire     Liane Moriarty - australijska pisarka, autorka powieści, w tym Kilku dni z życia Alice , które cieszą się dużą popularnością, trafiły na listy bestsellerów i zostały przełożone na siedem języków. Pod pseudonimem wydała też cykl książek młodzieżowych. Mieszka w Sydney wraz z mężem i synem.

Książka "A teraz śpij" - Liane Moriarty - oprawa miękka - Wydawnictwo Prószyński. Książka posiada 504 stron i została wydana w 2012 r.