pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

A jeśli ciernie

Autor książki:

Virginia C. Andrews

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prószyński
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 528 s.
Wymiar: 125x187 mm
EAN: 9788381692007
ISBN: 978-83-8169-200-7
Data: 2019-11-21
28.77 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Żeby chronić dzieci, Cathy i Chris ukrywają wstrząsającą, mroczną prawdę. Ktoś jednak zna ich sekret. I nie przestaje ich obserwować.

Cathy, w dzieciństwie więziona na strychu przez okrutną matkę i babkę, dziś razem z Christopherem tworzy ciepły, kochający dom dla swoich dzieci: przystojnego i utalentowanego Jory ego, obdarzonego bujną wyobraźnią Barta i uroczej adoptowanej córeczki.

Wszystko się zmienia, gdy do domu obok wprowadza się starsza kobieta w towarzystwie ekscentrycznego lokaja. Bart zaczyna ją odwiedzać, a ona rozpieszcza go słodyczami i nalega, by nazywał ją babcią.

Z każdą wizytą chłopiec coraz bardziej się zmienia, aż w końcu Cathy i Chris uświadamiają sobie, że koszmary z przeszłości wróciły. Czy stracą to, co dla nich najdroższe?
Siła książek V.C. Andrews polega na połączeniu przedziwnych wątków z napięciem emocjonalnym bohaterów uwięzionych w pułapce.

"The Times"
"A jeśli ciernie" to trzecia - po "Kwiatach na poddaszu" i "Płatkach na wierze" - księga sagi rodziny Dollangangerów, najsłynniejszej serii w dorobku amerykańskiej pisarki Virginii C. Andrews. Jej książki, tworzące prawie dwadzieścia bestsellerowych serii, sprzedały się dotąd na całym świecie w ponad 100 milionach egzemplarzy.

W przygotowaniu są kolejne części sagi: "Kto wiatr sieje" i "Ogród cieni".

Książka "A jeśli ciernie" - Virginia C. Andrews - oprawa miękka - Wydawnictwo Prószyński. Książka posiada 528 stron i została wydana w 2019 r. Cena 28.77 zł. Zapraszamy na zakupy!