pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

104-piętrowy domek na drzewie

Autor książki:

Andy Griffiths

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nasza Księgarnia
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 130x197 mm
EAN: 9788310134264
ISBN: 978-83-1013-426-4
Data: 2019-02-11
25.84 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Andy i Terry mieszkają w stuczteropiętrowym domku na drzewie (mieli dziewięćdziesięciojednopiętrowy, ale się rozbudowali). A ten domek jest najfajniejszy na świecie! Znajdziecie tu między innymi: sklep Skąpego Szczypana WSZYSTKO ZA DWA DOLARY, salon Szczupaka Szpanera WSZYSTKO ZA DWA MILIONY DOLARÓW, piętro głupich kapeluszy, niekończące się schody, sto niedźwiedzi, łąkę pełną kaczeńców, ptaszeńców i pomyleńców, pokój głębokich rozważań oraz Żartopis 2000?. No, na co czekacie? Właźcie!
Ósmy tom najśmieszniejszej serii od czasów Dziennika cwaniaczka!
Terry Denton urodził się w Melbourne jako jeden z pięciu braci. Zaczął studiować architekturę, ale zorientował się, że go to unieszczęśliwia, więc rzucił uniwersytet i zajął się innymi sprawami. Próbował prawie wszystkiego - parał się teatrem, malarstwem, rzeźbą, zaklinaniem koni, budowaniem gór lodowych i doradzaniem pterodaktylom, aż odkrył, że chce ilustrować książki dla dzieci. Dziś ma ich na koncie ponad czterdzieści, z których wiele stworzył wraz z Andym Griffithsem.

Andy Griffiths też pochodzi z Melbourne. Jego ulubione kolory to niebieski, fioletowy, żółty, zielony, pomarańczowy, czerwony oraz czarny. Uwielbia zwierzęta, toteż jego kot został sportretowany w serii Domek na drzewie. Pracował przez jakiś czas jako taksówkarz i nauczyciel angielskiego, ale zawsze chciał zostać gwiazdą rocka (nawet mu się nie śniło, że będzie znanym pisarzem). Zaczął pisać na poważnie, kiedy jego uczniowie powiedzieli mu, że książki są okropnie nudne.

Książka "104-piętrowy domek na drzewie" - Andy Griffiths - oprawa miękka - Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2019 r. Cena 25.84 zł. Zapraszamy na zakupy!