pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

100 zabaw z lisem Fisem (5-6 lat)

Autor książki:

Bożena Dybowska, Anna Grabek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edgard
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 36 s.
Wymiar: 152x212 mm
EAN: 9788377887134
ISBN: 978-83-7788-713-4
Data: 2016-05-06
Cena wydawcy: 34.89 złpozycja niedostępna

Opis książki:

100 zabaw z lisem Fisem
Zgaduj, rysuj, ścieraj i baw się z lisem Fisem!
Książka + 36 dwustronnych zmywalnych kart + flamaster
Tym razem Kapitan Nauka zabiera dzieci w niezwykłą podróż... do pełnego zwierząt lasu! Uczestnicy wyprawy poznają kolorowe leśne towarzystwo i pomogą lisowi Fisowi wyjść cało z licznych perypetii.

100 zabaw z lisem Fisem to wyjątkowy zestaw rozwijających zadań dla pięcio- i sześciolatków, który zapewni tobie i twojemu dziecku wiele godzin wspólnej, twórczej rozrywki. Inspirujące zagadki zawarte w książce i na 36 dwustronnych, zmywalnych kartach przybliżą dziecku świat leśnych zwierząt, wzbogacą słownictwo i pobudzą dziecięcą wyobraźnię.

100 różnorodnych zadań zostało dostosowanych do zdolności percepcyjnych dzieci w tym wieku. Doskonali kompetencje matematyczne, logiczne i językowe, pozwala ćwiczyć precyzję i spostrzegawczość. Ćwiczenia przygotowane przez doświadczonych pedagogów wspierają rozwój grafomotoryczny i przygotowują do nauki pisania, a dzięki specjalnemu, suchościeralnemu flamastrowi dołączonemu do zestawu można je wykonywać wielokrotnie.

Zabawę z kartami uatrakcyjnią piękne, autorskie ilustracje Danki Fukowskiej, które przyciągną uwagę dzieci i zachwycą rodziców.

Dzięki urozmaiconym zadaniom i ćwiczeniom zaproponowanym w pakiecie można rozwijać wszystkie sfery dziecięcej aktywności i proponować dzieciom zadania o różnym stopniu trudności, dostosowane do ich aktualnych możliwości i zainteresowań.

100 zabaw z lisem Fisem to fantastyczna rozrywka dla małych odkrywców, a także:
- poznawanie świata przyrody,
- liczenie w zakresie 10,
- zabawy z figurami geometrycznymi,
- wzbogacanie słownictwa,
- przygotowanie do nauki pisania.

Nowa edukacyjna seria 100 zabaw rozwija kompetencje matematyczne, logiczne i językowe u dzieci już od 3. roku życia.

Dotychczas ukazały się:
100 zabaw z lisem Fisem (5-6 lat)
100 zabaw z koparką Barbarką (5-6 lat)

Książka "100 zabaw z lisem Fisem (5-6 lat)" - Bożena Dybowska, Anna Grabek - oprawa twarda - Wydawnictwo Edgard. Książka posiada 36 stron i została wydana w 2016 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]