pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Filmy »
»
Zakochani w Bollywood. Kolekcja 3 filmów (DVD)
Księgarnia »
Filmy »
Księgarnia »
Filmy »
film:

Zakochani w Bollywood. Kolekcja 3 filmów (DVD)

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Blink
Rok wyd.: 2000
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 5908241669404
Data: 2011-12-21
pozycja niedostępna

Zakochani w Bollywood. Kolekcja 3 filmów (DVD) - Aditya Chopra - opis filmu:

Bunty i Babli.

Para głównych bohaterów, Bunty (Abhishek Bachchan) i Babli (Rani Mukherjee), to niepoprawni marzyciele, beztroscy, zwariowani i niezwykle pomysłowi. Pragnąc urozmaicić swe nudne, małomiasteczkowe życie, wyruszają w podróż po Indiach, po drodze oszukując i naciągając kogo się da.

Rok produkcji: 2005 Czas trwania: 170 min.

Veer - Zaara.

Dowódca szwadronu, Veer Pratap Singh (Shah Rukh Khan), jest pilotem ratunkowym Indyjskich Linii Lotniczych, który często ryzykuje życiem, by ocalić życie innych. Pewnego dnia spotyka dziewczynę z Pakistanu - Zaarę (Preity Zinta), która parę dni przed swym ślubem przybyła do Indii by wypełnić ostatnie życzenie ukochanej zmarłej niani - zanurzyć jej prochy w rzece.

Rok produkcji: 2004 Czas trwania: 192 min.

Żona dla zuchwałych.

"Żona dla zuchwałych", dziś już bollywoodzki klasyk, to jeden z najbardziej znanych i najdłużej granych indyjskich filmów w historii, nagrodzony wieloma nagrodami, w tym za najlepszy film 1995 roku. To właśnie wŻonie dla zuchwałych" dzisiejsze megagwiazdy Bollywood -Shahrukh Khan (w roli Raja) i Kajol (w roli Simran) -stworzyły swój najsłynniejszy duet. Raj i Simran to młodzi Pendżabczycy mieszkający z rodzinami w Londynie. Ta dwójka poznaje się i prawie natychmiast zakochują w czasie podróży z przyjaciółmi po Europie.

Rok produkcji: 1995 Czas trwania: 189 min.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o filmie "Zakochani w Bollywood. Kolekcja 3 filmów (DVD)"