pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Gwiazdy - okładka filmu
Gwiazdy pozycja dostępna
Trędowata - okładka filmu
Trędowata pozycja dostępna
Księgarnia »
Filmy »
»
W kręgu miłości
film:

W kręgu miłości

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Against Gravity
Rok wyd.: 2015
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 9788377785096
Data: 2015-05-14
pozycja niedostępna

W kręgu miłości - Felix Van Groeningen - opis filmu:

Nowy film Felixa van Groeningena ("Boso, ale na rowerze"), nagrodzony przez publiczność Berlinale 2013. Historia wielkiej miłości pomiędzy Didierem - liderem muzycznej kapeli a Elise - właścicielką studia tatuażu; pary, którą los wystawia na ciężką próbę. Film ilustruje znakomita bluegrassowa ścieżka dźwiękowa.

Elise i Didier od siedmiu lat żyją w szczęśliwym, choć niekonwencjonalnym związku. Połączyła ich gorąca miłość od pierwszego wejrzenia, głęboka potrzeba życia po swojemu i pasja do muzyki bluegrass.

Niespodziewanie koło fortuny się odwraca. Kiedy ich kilkuletnia córka Maybelle zapada na poważną chorobę, żarliwe i zmysłowe uczucie poddane zostaje poważnej próbie, a Elise i Didier oddalają się od siebie. Każde z nich zaczyna żyć własnym życiem, ale nadal walczą o córkę, wierząc, że miłość jest w stanie zwyciężyć każde przeciwieństwo losu. Czy uda im się pokonać przeznaczenie? "W kręgu miłości" to filmowa adaptacja teatralnej sztuki Johana Haldenbergha (który gra w filmie główną rolę męską) i Mieke Dobbels, w reżyserii Felixa van Groeningena ("Boso, ale na rowerze"). To tętniący emocjami i brawurowo zagrany obraz ze znakomitą ścieżką dźwiękową.

Film otrzymał Nagrodę Publiczności na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie oraz nominację do Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o filmie "W kręgu miłości"