pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
film:

Valerian i miasto tysiąca planet Blu Ray/ Kino Świat

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Add Media
Rok wyd.: 2017
Rodzaj nośnika: BR
EAN: 5906190325464
Data: 2017-12-11
44.40 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis filmu:

Luc Besson, legendarny twórca Piątego elementu, Leona Zawodowca i Lucy przedstawia wizjonerską adaptację przełomowego komiksu, który przez dekady inspirował pokolenia artystów, pisarzy i filmowców.

28 wiek. Valerian (Dane De Haan) i Laureline (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi.

Minister Obrony zleca im tajemniczą misję w Mieście Tysiąca Planet - kulturowym i politycznym centrum galaktyki - gdzie przez wieki zamieszkały gatunki z całego wszechświata, aby dzielić się wiedzą, inteligencją i kulturami ze sobą nawzajem. W jego sercu przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego świata.

W film wystąpiły sławy ze świata muzyki i filmu: Rihanna, Rutger Hauer, Herbie Hancock, Ethan Hawke, John Goodman i Clive Owen!

Film „Valerian i miasto tysiąca planet Blu Ray/ Kino Świat” - oprawa BR - Producent/dystrybutor:Add Media. Cena 44.40 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]