pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
film:

U2. Niezapomniana podróż

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Agencja Artystyczna MTJ
Rok wyd.: 2014
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 5906409800256
Data: 2014-11-14
18.60 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis filmu:

Od skromnych początków w szkolnej klasie w Dublinie do statusu najbardziej trendotwórczego zespołu na planecie Ziemia U2 są bez wątpienia najważniejszą formacją rockową ostatnich dwudziestu lat. Ci czterej przyjaciele wytrwali razem na przekór przeciwnościom, nieustannie aktualizując muzykę, która zainspirowała miliony fanów na całym świecie. Niezapomniana podróż" zabierze was za kulisy muzyki i odkryje przed wami, jak ci zwyczajni chłopcy osiągnęli tak zdumiewające wyżyny sukcesu. Wykorzystując wywiady z członkami zespołu i z ludźmi, którzy towarzyszyli im od początku, ten dokumentalny film wprowadzi was tam, gdzie dotąd nie zaglądały kamery i umożliwi wam nieocenzurowany wgląd w życie tego wyjątkowego zespołu.

- Kompletna i nieautoryzowana historia U2 - Ponad 40 minut wywiadów z zespołem i bliskimi im osobami - Ekskluzywne i dotąd nie pokazywane materiały filmowe - Rewelacje z pierwszej ręki na temat wszystkich członków zespołu

Film „U2. Niezapomniana podróż” - oprawa twarda - Producent/dystrybutor:Agencja Artystyczna MTJ. Cena 18.60 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]