pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka filmu - Zagubiona autostrada (DVD)
Zagubiona autostrada (DVD) 27.88 zł pozycja dostępna!
okładka filmu - Konwój/ Kino Świat
Konwój/ Kino Świat 19.79 zł pozycja dostępna!
okładka filmu - Szybcy i wściekli HOBBS I SHAW
Szybcy i wściekli HOBBS I SHAW Blu Ray 73.42 zł pozycja dostępna!
film:

Totem

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Kino Świat
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: Pudełko DVD
EAN: 5906190325679
Data: 2018-04-26
pozycja niedostępna

Totem - opis filmu:

"Totem" to bezkompromisowe i nasycone realizmem kino akcji, które pokazuje niedostępny świat współczesnej polskiej przestępczości, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. W wielu rolach występują grający "samych siebie" prawdziwi przestępcy i gangsterzy. W rolach głównych: wschodząca gwiazda młodego pokolenia - Karol Bernacki, niezwykle popularny i charyzmatyczny raper Michał "SOBOTA" Sobolewski oraz utalentowane aktorki: Małgorzata Krukowska, Joanna Majstrak i córka samego Bogusława Lindy - Aleksandra Linda.

Dziki (Karol Bernacki) po wyjściu z więzienia i zostaje bramkarzem w nocnym klubie. Jego dziewczyna - Dagmara, jedną z pracujących w nim tancerek. Ambicja każe mu szukać lepszego życia i młody chłopak za wszelką cenę chce się wybić z nizin społecznych. Wzorem dla niego jest jego brat Igor (Sobota) - gangster stojący na czele liczącej się na mieście grupy przestępczej. Ten jednak nie chce, aby Dziki wszedł do jego szemranego świata. Wiadomość o ciąży Dagmary zbiega się z brutalnym potraktowaniem dziewczyny przez grupę klientów. Dziki dowiaduje się o dużej transakcji na nielegalnym rynku narkotyków. Postanawia zemścić się na ludziach, którzy chcieli skrzywdzić jego dziewczynę i z pomocą Igora decyduje się obrabować bandytów. Daje to początek emocjonującej walce gangów i spirali zemsty, której nikt nie będzie w stanie już opanować.

"Akcja filmu toczy się w świecie, który istnieje obok nas, dla większości jest jednak zamknięty i niedostępny. Jest to świat, w którym rządzi prawo dżungli. Tylko silne jednostki mogą przetrwać." - Jakub Charon, reżyser
Dodatki: zwiastun filmu, making of, dostęp do muzyki filmowej.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o filmie "Totem"