pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Słodki koniec dnia
film:

Słodki koniec dnia

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:AGORA
Rok wyd.: 2019
EAN: 5903111494155
Data: 2019-10-04
27.07  34.99  7.92 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Miejscem akcji filmu jest włoska prowincja, etruskie miasto Volterra. Tu od lat mieszka Maria( Krystyna Janda ) - polska poetka, laureatka Nagrody Nobla, autorytet moralny.

Zycie Marii toczy się w rytmie włoskiej prowincji, do czasu gdy na jej relacjach z mężem i córka zaczynają się pojawiać rysy, w miarę jak angażuje się w romantyczny związek z młodym imigrantem Nazeerem. Na skrzyżowaniu wolnego ducha i starzejącego się ciała Maria stara się zdefiniować swoja role w szybko zmieniającej się rzeczywistości. Świat bohaterów zostaje wywrócony do góry nogami, gdy otrzymują szokującą wiadomość o zamachu terrorystycznym w Rzymie. Maria wygłasza publicznie kontrowersyjna opinie, oddając Nagrodę Nobla i wzbudzając poruszenie nie tylko w miasteczku, ale w całej Europie. Jej bezkompromisowość i niepoprawność polityczna okazują się mieć dramatyczne konsekwencje - dla Nazeera, jej rodziny, lokalnej społeczności i niej samej. "Słodki koniec dnia" to opowieść o starciu wielkiego, kreatywnego intelektu i kobiecości z widmem rozpadającej się europejskiej demokracji. Od pierwszej do ostatniej sceny Maria ma siłę i odwagę, by walczyć o to, co najbardziej ceni.

Film „Słodki koniec dnia” - Producent/dystrybutor:AGORA. Cena 27.07 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o filmie "Słodki koniec dnia"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Król życia - okładka filmu
Król życia Jerzy Zieliński
Moje córki krowy - okładka filmu
Moje córki krowy Kinga Dębska
Skarby śniegu - okładka filmu
Skarby śniegu Michael Pritchard, Patricia St. John