pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Rodzina Treflików. Sezon 1-2
film:

Rodzina Treflików. Sezon 1-2

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Telewizja Polska
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: Pudełko DVD
EAN: 5902739660874
Data: 2019-02-20
22.68  29.99  7.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

"Rodzina Treflików" to - wykonany w technice lalkowej - serial animowany adresowany do dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Jest to pierwszy polski serial animowany wykorzystujący technologię druku 3D.

Tytułową rodzinę Treflików tworzą: Mama, Tata oraz dzieci: Treflik i Treflinka, a w codziennych przygodach towarzyszą im Ciocia, sąsiad Robobot, ale przede wszystkim Mały Wujcio - tajemniczy przybysz z odległej krainy, którego widzą tylko dzieci. Radośni bohaterowie w każdym odcinku bajki zabierają najmłodszych w podróż do świata pełnego magii, ale i bliskich, codziennych spraw. Serial promuje przyjazną i otwartą postawę wobec innych, zachęca małych widzów do odkrywania świata i pokazuje, że nowa przygoda może czaić się tuż za rogiem. Rodzina Treflików, poza tym że zgrana, to na dodatek jest bardzo rozśpiewana i roztańczona. Każdy odcinek serialu zawiera dwie piosenki, które albo stanowią zabawny komentarz do bieżących wydarzeń albo humorystyczne rozwinięcie akcji.

Film „Rodzina Treflików. Sezon 1-2” - oprawa Pudełko DVD - Producent/dystrybutor:Telewizja Polska. Cena 22.68 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o filmie "Rodzina Treflików. Sezon 1-2"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Renifer Niko ratuje brata - okładka filmu
Renifer Niko ratuje brata Ed Gass-Donnelly
Produkty podobne:
Uwolnić Mikołaja! - okładka filmu
Uwolnić Mikołaja! Christopher Smith