pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Pamiętnik Florki Florka dziwi się sobie i innym. Sezon 1 cz. 2
film:

Pamiętnik Florki Florka dziwi się sobie i innym. Sezon 1 cz. 2

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Cass Film
Rok wyd.: 2017
Rodzaj nośnika: Pudełko DVD
EAN: 5905116620126
Data: 2018-05-23
16.70 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Pamiętnik Florki - Florka dziwi się sobie i światu
Sezon 1, Część 2
"Pamiętnik Florki", polski serial animowany o przygodach sympatycznej i ciekawej świata ryjówki, to mądra i pouczająca propozycja dla młodych widzów, oparta na serii książek Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel ("Florka. Z pamiętnika Ryjówki", "Florka. Listy do Józefiny", "Florka. Listy do Babci", "Florka. Mejle do Klemensa"). Serial wyprodukowało łódzkie Studio Filmowe Anima-Pol.

Serial pokazuje świat z perspektywy kilkuletniej, małej ryjówki Florentyny, która jest pilną obserwatorką rzeczywistości. Florka nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych, więc sprawdza wszystko sama i dochodzi do własnych wniosków - nie zawsze słusznych, ale za każdym razem odkrywczych. Jak każdy maluch dziwi się najprostszym rzeczom, jednocześnie ucząc się je rozumieć i nazywać. Próbuje także oswajać swoje emocje - strach, zazdrość, zachwyt, rozczarowanie czy wstyd. Jednocześnie Florka została obdarzona ogromnym poczuciem humoru, przez co przeżywane przez nią przygody nabierają lekkości i wdzięku.

Odcinki:
1. Dobry przykład
2. Balet
3. Bakterie
4. Czterolistna koniczyna
5. Podróż
6. Sen
7. Starsza siostra

Film „Pamiętnik Florki Florka dziwi się sobie i innym. Sezon 1 cz. 2” - oprawa Pudełko DVD - Producent/dystrybutor:Cass Film. Cena 16.70 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne: