pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Lady Bird - okładka filmu
Lady Bird pozycja dostępna
Sama przeciw wszystkim - okładka filmu
Sama przeciw wszystkim pozycja dostępna
Steve Jobs - okładka filmu
Steve Jobs pozycja dostępna
Ghost Story - okładka filmu
Ghost Story pozycja dostępna
Ghost Story - okładka filmu
Ghost Story pozycja dostępna
Krótki film o miłości - okładka filmu
Krótki film o miłości pozycja dostępna
Księgarnia »
Filmy »
»
Niemiłość
film:

Niemiłość

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Against Gravity
Rok wyd.: 2018
EAN: 5906642041003
Data: 2018-11-16
Cena wydawcy: 29.99 złpozycja niedostępna

Niemiłość - opis filmu:

"Niemiłość" Andrieja Zwiagincewa ("Lewiatan", "Elena", "Powrót"), nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny, to obraz bezwzględnej walki między dążącymi do rozstania małżonkami i rodziny, w której brakuje miłości.

Borys (Aleksiej Rozin) i Żenia (Marjana Spivak), typowi przedstawiciele klasy średniej mieszkający na przedmieściach Moskwy, mają się rozstać. Nie mogą znaleźć wspólnego języka, a ich kontakty ograniczają się do wybuchowych kłótni, w których wyliczają wzajemne urazy. Mają nowych partnerów, z którymi chcą jak najszybciej związać się na stałe. Przeszkodą w ułożeniu życia od nowa może okazać się ich 12-letni, niechciany syn Alosza. Rodzice nie zwracają na niego uwagi. Borys i Żenia swój plan chcą zrealizować, nawet jeśli będzie to oznaczało porzucenie dziecka.

"Niemiłość" Andrieja Zwiagincewa była pokazywana w Konkursie Głównym w Cannes - otrzymała Nagrodę Jury. Europejska Akademia Filmowa przyznała filmowi nagrody w kategorii Najlepsze Europejskie Zdjęcia 2017 i w kategorii Najlepsza Europejska Muzyka 2017. "Niemiłość" jest nominowana do Złotego Globu dla Najlepszego Filmu Nieanglojęzycznego. Film jest nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o filmie "Niemiłość"