pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Nasze najlepsze wesele
film:

Nasze najlepsze wesele

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Kino Świat
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: Pudełko DVD
EAN: 5906190325846
Data: 2018-09-22
10.90 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Nowa komedia twórców obsypanych nagrodami hitów Nietykalni i Samba! Przezabawne przygody ekipy weselnej, której niestraszna żadna impreza.

W rolach głównych plejada francuskich gwiazd: Jean-Pierre Bacri (Gusta i guściki), Gilles Lellouche (Niewierni), Suzanne Clément (Na zawsze Laurence) i Jean-Paul Rouve (Dalida. Skazana na miłość). Humor, rozrywka, emocje, wpadający w ucho soundtrack i dziesięć nominacji do Nagród Cezara (francuskich odpowiedników Oscarów) - komediowy przebój sezonu!
Max od 30 lat jest właścicielem uznanej firmy weselnej i ma na swoim koncie organizację setek tego typu imprez. Nadchodzi jednak wielki dzień - ślub Pierrea i Heleny. Który odbędzie się w XVII-wiecznym zamku. Max bierze się do działania i organizuje swoją ekipę. Według planu - wesele skazane jest na sukces. Według rzeczywistości - nadchodzi katastrofa stulecia! Czy uda się opanować sytuację, zanim będzie za późno?
Błyskotliwy humor i wzruszająca historia miłosna - HOLLYWOODREPORTER.COM
Nic, tylko się śmiać i wznieść toast za talent twórców - EYEFORFILM.CO.UK

Film „Nasze najlepsze wesele” - oprawa Pudełko DVD - Producent/dystrybutor:Kino Świat. Cena 10.90 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Moje córki krowy - okładka filmu
Moje córki krowy Kinga Dębska
Body/Ciało - okładka filmu
Body/Ciało Małgorzata Szumowska