pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Lippy & Messy 21-31
film:

Lippy & Messy 21-31

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Telewizja Polska
Rok wyd.: 2004
Rodzaj nośnika: Pudełko DVD
EAN: 5907599955054
Data: 2019-02-28
14.37  20.91  6.54 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Lippy & Messy to serial telewizyjny dla dzieci w wieku przedszkolnym lub w okresie nauczania początkowego, który powstał we współpracy Redakcji Dziecięcej Programu I Telewizji Polskiej ze Szkołą Języka Angielskiego Gamma-Bell w Krakowie.

Nie jest to kurs językowy, lecz atrakcyjny materiał audiowizualny do "zabawy w angielski", który ma na celu wywołanie zainteresowania dziecka bajkowym światem, gdzie postacie zabawnych klaunów Lippy i Messy oraz sympatycznego czarodzieja Wizzy porozumiewają się językiem obcym. Dialogi prezentowane są w sposób, by mali widzowie rozumieli znaczenie słów na podstawie gestów, sytuacji i kontekstów. Serial zapewnia dzieciom rozrywkę edukacyjną, której celem jest poznanie prostych słów, zwrotów i struktur języka angielskiego, przyswojenie zasad wymowy oraz zapamiętanie zabawnych wyliczanek i piosenek. Do każdej płyty dołączona jest książeczka "Lippy & Messy - Songs & Games", zawierająca dodatkowe ćwiczenia językowe oraz instrukcje dla rodziców i nauczycieli.

Film „Lippy & Messy 21-31” - oprawa Pudełko DVD - Producent/dystrybutor:Telewizja Polska. Cena 14.37 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Tajemnica Twierdzy Szyfrów - okładka filmu

Tajemnica Twierdzy Szyfrów

Bogusław Wołoszański
O mnie się nie martw. Sezon 2 - okładka filmu

O mnie się nie martw. Sezon 2

Aneta Głogowska, Katarzyna Leżeńska