pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Kartoteka 64
film:

Kartoteka 64

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Kino Świat
Rok wyd.: 2019
EAN: 5906190326201
Data: 2019-06-25
29.44  29.99  0.55 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Kartoteka 64 - opis filmu:

Czwarta, po Kobiecie w klatce, Zabójcach bażantów i Wybawieniu, ekranizacja bestsellerowej powieści mistrza skandynawskich kryminałów Jussi Adler-Olsena - ulubieńca New York Times a, pisarza stawianego przez krytykę i czytelników obok takich mistrzów gatunku, jak: Henning Mankell, Stieg Larsson i Jo Nesbo. Tym razem nieustraszeni detektywi z Departamentu Q podejmą się sprawy tajemniczego ośrodka, w którym na przeprowadzano testy na przetrzymywanych kobietach.

Przeżywający problemy osobiste komisarz Carl Morck przystępuje do nierozwikłanej od lat sprawy tajemniczego zaginięcia prostytutki. W toku śledztwa odkrywa, że przypadek kobiety stanowi zaledwie fragment znacznie większej układanki, dotyczącej nadużyć najgorszego rodzaju. Takich, których geneza sięga pół wieku wstecz i które prawdopodobnie nadal mają miejsce. Nadużycia seksualne, medyczne eksperymenty, przemoc i gęstniejący mrok składają się na najtrudniejszą i jak dotąd najbardziej zawikłaną sprawą w dziejach Departamentu Q.

Film „Kartoteka 64” - Producent/dystrybutor:Kino Świat. Cena 29.44 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o filmie "Kartoteka 64"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Anatomia zła - okładka filmu
Anatomia zła Jacek Bromski