pokaz koszyk
Szukaj:
autor tytuł  24h
»
»
Jean-Paul Belmondo. Kolekcja 7 filmów (DVD)
»
film:

Jean-Paul Belmondo. Kolekcja 7 filmów (DVD)

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Kino Świat
Rok wyd.: 2000
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 5903560913641
Data: 2011-12-21
pozycja niedostępna

Jean-Paul Belmondo. Kolekcja 7 filmów (DVD) - opis wydawcy:

Cartouche - Zbójca.

Film z gatunku płaszcza i szpady ukazujący losy drobnego kieszonkowca o pseudonimie Cartouche (Jean-Paul Belmondo), który rabuje bogatych i pomaga ubogim do czasu, gdy zakochuje się w pięknej cygance Venus.

Rok produkcji: 1962 Wspaniały.

Film opowiada o losach Francoisa Merlina (Jean-Paul Belmondo), autora powieści sensacyjnych o przygodach Boba Sainta-Claira (Jean-Paul Belmondo). Francois, zakochany w swojej sąsiadce, próbuje znaleźć klucz do jej serca.

Rok produkcji: 1973 Stavisky.

Opowieść o Sergeu Staviskym (Jean-Paul Belmondo), drobnym oszuście, którego niezwykły urok i talent pozwoliły mu pozyskać przyjaciół na najwyższych szczeblach polityki i biznesu lat 30-stych we Francji. Serge omamił ich w tak dużym stopniu, iż doprowadziło to do zamieszek i rozruchów w kraju.

Rok produkcji: 1974 Strach nad miastem.

Komisarz Lettelier prowadzi zagadkowe śledzctwo w Paryżu, przeciw seryjnemu mordercy. Ofiarami maniaka są młode, atrakcyjne kobiety, które morderca długo obserwuje. O swoich zamierzeniach ofiary informuje przez telefon w nocy.

Rok produkcji: 1975 Ciało mojego wroga.

Niesłusznie skazany na 7 lat więzienia Francois Leclerc (Jean-Paul Belmondo) powraca do domu z odsiadki. Postanawia wyjaśnić, kto wrobił go w zbrodnię, za którą trafił za kratki. Pierwotnie uważał, że to sprawka mafii, ale analiza zdarzeń podsuwa mu na myśl inną teorię, że za zbrodnią może stać jego teść - miejscowy potentat.

Rok produkcji: 1976 As nad asy.

Belmondo gra francuskiego trenera boksu, który w 1936 roku wyjeżdża na olimpiadę do Berlina. Jak łatwo przewidzieć popada w tarapaty, pomagając uciec żydowskiej rodzinie przed hitlerowskimi prześladowcami.

Rok produkcji: 1982 Skok.

Montreal. Grim (Jean-Paul Belmondo) i Georges (Guy Marchand) niespodziewanie natykają się na Laskyego, którego poznali w meksykańskim więzieniu. Prymitywny olbrzym podejrzewa dawnych towarzyszy niedoli, że szykują włamanie.

Rok produkcji: 1985

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję!
Piątek, 22 Marca 2019 roku.