pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Jak pokonać szatana
film:

Jak pokonać szatana

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Kondrat-Media
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: Digipack
EAN: 9788393899203
Data: 2019-01-22
23.45  29.99  6.54 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Jak pokonać szatana - opis filmu:

Film pt.: "Jak pokonać Szatana" jest dokumentem zrealizowanym we Włoszech latem 2013 r. Autorem filmu jest Michał Kondrat, wieloletni asystent egzorcysty, absolwent studiów podyplomowych Kierownictwa Duchowego na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, często zapraszany do programów telewizyjnych i radiowych, jako komentator zagadnień związanych z duchowością i sprawami Kościoła Katolickiego.

Tematem filmu jest walka duchowa, a dokładnie walka z Szatanem. Autor filmu przeprowadza widza skrupulatnie przez ten problem, tłumacząc jego kontrowersyjne aspekty i udzielając wskazówek opartych na doświadczeniach Ojców Kościoła. Odwiedza najbardziej znanych egzorcystów świata, a także innych ekspertów od walki duchowej i posługi uwalniania. Z rozmów z nimi można się dowiedzieć, jakie narzędzia Kościół oferuje do walki ze złym duchem. Eksperci mówią, jak prawidłowo powinniśmy sprawować modlitwę o uwolnienie, kto może zwracać się do Szatana w formie rozkazującej, oraz jak to robić bezpiecznie. W filmie znajdzie się też wywiad z mocno dręczoną Włoszką i modlitwa nad nią. Autor filmu spotyka się również z Anią Golędzinowską, słynną modelką, która opowiada mu o silnych dręczeniach demonicznych, których doświadcza od chwili nawrócenia.

Film „Jak pokonać szatana” - oprawa Digipack - Producent/dystrybutor:Kondrat-Media. Cena 23.45 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o filmie "Jak pokonać szatana"
Produkty podobne:
Boso przez świat. Wyspy - okładka filmu
Boso przez świat. Wyspy Wojciech Cejrowski