pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Efekt Franciszka (+ DVD)
film:

Efekt Franciszka (+ DVD)

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:SFINKS
Rok wyd.: 2014
Rodzaj nośnika: miękka
EAN: 9788363154301
Data: 2016-04-01
13.20  38.09  24.89 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Efekt Franciszka (+ DVD) - opis filmu:

Wybór kardynała Jorge Maria Bergoglia na Stolicę Apostolską dla jednych był zaskoczeniem, dla drugich nadzieją na zmiany w Kościele. Niewątpliwie już na początku swojego pontyfikatu papież Franciszek wzbudził sympatię wiernych. Skromnością, życzliwością, otwartością i uśmiechem podbił ich serca.

W książce „Efekt Franciszka” przedstawiamy najważniejsze informacje o nowym papieżu. Zamieszczamy kalendarium jego życia, ukazujemy początek pontyfikatu oraz przytaczamy tekst pierwszej homilii, którą wygłosił po wybraniu go na Stolicę Apostolską. W publikacji nie zabrakło wypowiedzi Ojca Świętego poruszającego tak ważne tematy jak pomoc ubogim, miłość, pokój na świecie czy godność ludzka. W książce znajdziemy także podstawowe informacje o zakonie jezuitów, do którego wstąpił Jorge Mario Bergoglio.

Do publikacji dołączyliśmy pierwszy wydany w Polsce film o tym, jakim człowiekiem jest Jorge Mario Bergoglio i kim dla Kościoła i świata stanie się Ojciec Święty Franciszek. Obraz w rzetelny i atrakcyjny sposób przedstawia postać i nauczanie nowego papieża w kontekście najważniejszych wyzwań stojących przed Kościołem XXI wieku.Film „Efekt Franciszka (+ DVD)” - oprawa miękka - Producent/dystrybutor:SFINKS. Cena 13.20 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o filmie "Efekt Franciszka (+ DVD)"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne: