pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
Dzień dobry, kocham Cię
film:

Dzień dobry, kocham Cię

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Add Media
Rok wyd.: 2015
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 5906190323972
Data: 2015-03-30
pozycja niedostępna

Dzień dobry, kocham Cię - Ryszard Zatorski - opis filmu:

Producenci "Śniadania do łóżka" i "To nie tak jak myślisz, kotku" oraz Ryszard Zatorski, autor największych kinowych hitów ostatnich lat "Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie!", "Nigdy w życiu!" powracają komedią romantyczną - "Dzień dobry, kocham cię".

Przezabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji historia dwójki młodych ludzi, których losy śledzimy od przypadkowego spotkania i równie niespodziewanego rozstania; przez miłosne poszukiwania w sercu wielkiego miasta, aż do przewrotnego finału na ślubnym kobiercu.

W filmie -po raz pierwszy w głównych rolach na dużym ekranie wystąpiła najpopularniejsza polska blondynka, Barbara Kurdej-Szatan i serialowy przystojniak, Aleksy Komorowski ("Wszystko przed nami", "Cisza nad rozlewiskiem"). Miłosnemu duetowi towarzyszą: Olga Bołądź ("Skrzydlate świnie", "Nad życie", "Dziewczyna z szafy"), Paweł Domagała ("80 milionów", "Wkręceni"), Anna Dereszowska ("Lejdis", "Nigdy nie mów nigdy", "Randka w ciemno"), Łukasz Garlicki ("Facet (nie)potrzebny od zaraz", "Brzyd Ula"), Weronika Książkiewicz ("Podejrzani zakochani", "Los numeros", "Ile waży koń trojański?") oraz Maciej Musiał ("Mój biegun", "Baby są jakieś inne", "Rodzinka.pl").

Szymon (Aleksy Komorowski) jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest pielęgniarka Pati (Książkiewicz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach - Basia (Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada - i to dosłownie - na ulicy. Seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności powoduje, że młodzi tracą kontakt i nadzieję na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają. Tymczasem Basia wpada w oko playboyowi Leonowi (Łukasz Garlicki), który dostał ultimatum od rodziców. Albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o filmie "Dzień dobry, kocham Cię"