pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Chwila z Ojcem Pio. Kolekcja: Ludzie Boga
film:

Chwila z Ojcem Pio. Kolekcja: Ludzie Boga

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:E-Lite
Rok wyd.: 2009
Rodzaj nośnika: DVD
Czas trwania: 00:40:00 h:m:s
EAN: 9788362377794
Data: 2016-02-22
18.00  24.99  6.99 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

CHWILA Z OJCEM PIO

Zdjęcia, do dołączonego do książki dokumentalnego filmu Annarity Cocca, zostały nakręcone w miejscach związanych z życiem i działalnością Świętego Ojca Pio z Pietrelciny. Wraz z o. Francesco Di Leo odwiedzamy klasztor w którym żył święty, gdzie każdy kąt przypomina postać świętego.

Autorzy otrzymali zgodę na realizację zdjęć w niedostępnych dla pielgrzymów częściach klasztoru Matki Bożej Łaskawej w San Giovanni Rotundo, a najciekawszą część filmu stanowią z pewnością archiwalne zdjęcia związane z o. Pio. Widzimy go m.in. jak błogosławi wiernych, w chwili kiedy się modli, a także kiedy pojawia się w refektarzu, gdzie spożywał posiłki wraz ze współbraćmi. Opowieść o ostatnich chwilach życia ilustrują archiwalne kadry z przygotowań do pogrzebu, nie zabrakło także zdjęć filmowych z uroczystości kanonizacyjnych z udziałempapieża Jana Pawła II oraz dokonanej w 2008 roku ekshumacji.

Dlaczego postać Ojca Pio budziła tak wiele kontrowersji?
Rozprawa z zarzutami stawianymi przyszłemu świętemu.

 

Film „Chwila z Ojcem Pio. Kolekcja: Ludzie Boga ” - oprawa DVD - Producent/dystrybutor:E-Lite. Cena 18.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne: