pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Chi Rho. Tajemnica cz. 8. Kolekcja: Ludzie Boga
Filmy »
film:

Chi Rho. Tajemnica cz. 8. Kolekcja: Ludzie Boga

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:E-Lite
Rok wyd.: 2010
Rodzaj nośnika: DVD
Czas trwania: 1:14:00 h:m:s
EAN: 9788362377152
Data: 2016-02-24
Obniżka ceny! 17.33  24.99  7.66 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

CHI RHO Tajemnica cz. 8
książka +film animowany

ODCINKI:
22) Daniel w lwiej jamie
23) Dawid i Saul
24) Syn marnotrawny

Wartka akcja i mnóstwo dobrej zabawy podczas której odkrywamy historie biblijne w niezwykły i dynamiczny sposób. Czy CORA i jej przyjaciele zdołają uratować profesora i chrześcijaństwo przed złym agentem?

Znany biblista profesor Petersen został porwany przez złego agenta, który stawia mu ultimatum: jeśli nie pomoże zmienić biegu biblijnych historii, nigdy więcej nie zobaczy swojej córki Cory. W obawie o jej życie profesor ulega złoczyńcy. Ale Cora nie zamierza siedzieć bezczynnie! Za pomocą cudownego urządzenia o nazwie Cubus Temporis także cofa się w czasie i wyrusza na karkołomną misję, aby odnaleźć ojca i zniweczyć plany złego agenta. Podróżuje po Ziemi Świętej w towarzystwie Habiba, chłopca, który żył w czasach Jezusa i czwórki rozśpiewanych zwierzaków.

Wspólnie przeżywają wiele przygód i walczą z siłami zła.

W książeczce kolorowanki i Biblijne historie ich przesłanie i wyjaśnienia, które pomogą młodym widzom zrozumieć tajemnice Biblii? Tekst książeczki przygotowany przez katechetę.

Film „Chi Rho. Tajemnica cz. 8. Kolekcja: Ludzie Boga” - oprawa DVD - Producent/dystrybutor:E-Lite. Cena 17.33 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Michael Schaack - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne: