pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Chi Rho. Tajemnica cz. 1. Kolekcja: Ludzie Boga
Filmy »
film:

Chi Rho. Tajemnica cz. 1. Kolekcja: Ludzie Boga

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:E-Lite
Rok wyd.: 2010
Rodzaj nośnika: DVD
Czas trwania: 1:14:00 h:m:s
EAN: 9788362377862
Data: 2016-02-24
Obniżka ceny! 16.54  24.99  8.45 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

"CHI RHO" Tajemnica cz.1.
Książka + film animowany

Zapraszamy do zapoznania się z biblijnym serialem animowanym nakręconym z myślą o najmłodszym odbiorcy. Filmowi towarzyszy książeczką zawierająca kolorowanki i Biblijne historie – ich przesłanie i wyjaśnienia, które pomogą młodym widzom zrozumieć „tajemnice Biblii”, której tekst przygotował katecheta. Znany biblista profesor Petersen został porwany przez złego agenta, który stawia mu ultimatum: jeśli nie pomoże zmienić biegu biblijnych historii, nigdy więcej nie zobaczy swojej córki Cory. W obawie o jej życie profesor ulega złoczyńcy. Ale Cora nie zamierza siedzieć bezczynnie! Za pomocą cudownego urządzenia o nazwie Cubus Temporis także cofa się w czasie i wyrusza na karkołomną misję, aby odnaleźć ojca i zniweczyć plany złego agenta. Podróżuje po Ziemi Świętej w towarzystwie Habiba, chłopca, który żył w czasach Jezusa i czwórki rozśpiewanych zwierzaków. Wspólnie przeżywają wiele przygód i walczą z siłami zła.

W książeczce kolorowanki i Biblijne historie – ich przesłanie i wyjaśnienia, które pomogą młodym widzom zrozumieć „tajemnice Biblii”.

Tekst przygotowany przez katechetę.

Film „Chi Rho. Tajemnica cz. 1. Kolekcja: Ludzie Boga” - oprawa DVD - Producent/dystrybutor:E-Lite. Cena 16.54 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Michael Schaack - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Sprawa Chrystusa - okładka filmu
Sprawa Chrystusa John Gunn
Produkty podobne: