pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka filmu - Też go kocham/ Kino Świat
Też go kocham/ Kino Świat 15.10 zł pozycja dostępna!
okładka filmu - Skarby śniegu
Skarby śniegu 19.19 zł pozycja dostępna!
okładka filmu - Moja Miłość
Moja Miłość 18.52 zł pozycja dostępna!
okładka filmu - Miłostki zagwozdki (DVD)
Miłostki zagwozdki (DVD) 10.20 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Filmy »
»
Był sobie chłopiec / To właśnie miłość (DVD)
Księgarnia »
Filmy »
film:

Był sobie chłopiec / To właśnie miłość (DVD)

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Kino Świat
Rok wyd.: 2011
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 5903560917939
Data: 2012-01-17
pozycja niedostępna

Był sobie chłopiec / To właśnie miłość (DVD) - Peter Hedges, Richard Curtiss - opis filmu:

Był sobie chłopiec Film jest adaptacją popularnej książki Nicka Hornbyego z 1998 r., tylko w Wielkiej Brytanii sprzedano ponad milion egzemplarzy tej powieści i przez długi czas była na pierwszym miejscu list bestsellerów.

Głównym bohaterem filmu jest 36-letni playboy - Will Freeman, który nie chce mieć dzieci. Will udaje, że ma syna, by łatwiej nawiązywać kontakty z kobietami, a jego plany życiowe komplikują się, gdy poznaje samotnego, zagubionego dwunastoletniego chłopca...

"Był sobie chłopiec" to opowieść o mężczyźnie - przystojnym, bogatym, płytkim, skoncentrowanym na sobie, pełnym uroku... i jego nieoczekiwanym związku z chłopcem, którego spotyka, gdy próbuje poderwać matkę innego chłopca.

To właśnie miłość To właśnie miłość jest debiutem reżyserskim scenarzysty Richarda Curtisa, twórcy takich hitów jak: Cztery wesela i pogrzeb oraz Notting Hill.

Co łączy premiera Anglii, podstarzałego gwiazdora rock & rolla, porzuconego pisarza, zdradzaną żonę, owdowiałego ojca, dorastającego nastolatka Wielka potrzeba miłości.

To właśnie miłość to 10 historii wziętych z życia Anglików, rozgrywających się w okresie przedświątecznym. Z pozoru nic ich nie łączy, ale wszyscy pragną jednego kochać i być kochanym, co nie każdemu się jednak udaje.

Wielkim atutem filmu jest zabawna, aczkolwiek wzruszająca fabuła, plejada gwiazd światowego kina, a także romantyczny soundtrack.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o filmie "Był sobie chłopiec / To właśnie miłość (DVD)"