pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Bóg nie umarł 2 (DVD)
film:

Bóg nie umarł 2 (DVD)

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Rafael
Rok wyd.: 2016
Rodzaj nośnika: DVD
EAN: 9788365509512
Data: 2016-09-09
Obniżka! 19.55  29.90  10.35 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Bóg nie umarł 2 (DVD) - opis filmu:

Czy sprawy wiary można rozstrzygać przed sądem?

„Bóg nie umarł 2″ to pasjonująca opowieść o próbie odpowiedzi na najważniejsze pytania wyłącznie przy pomocy argumentów prawnych. Druga część filmu, który poruszył serca i sumienia ponad 140 tysięcy polskich widzów.

Grace jest nauczycielką historii w liceum. Podczas prowadzenia lekcji odpowiada na pytanie uczennicy wspominając przy tym działalność Jezusa Chrystusa. Dyrekcja szkoły zarzuca jej złamanie przepisu o świeckości instytucji państwowej. Jeśli Grace przeprosi sprawa zostanie rozstrzygnięta polubownie i zachowa pracę. Jeśli nie, sprawa trafi do sądu i wówczas kobieta może stracić wszystko łącznie z prawem do wykonywania zawodu. Rozpoczyna się pasjonujący sądowy spór. Konflikt, który miał być lekcją pokory dla ludzi wierzących przeradza się w niezwykłą dysputę o wolności sumienia, istnieniu Boga i jego obecności w przestrzeni publicznej…

Film „Bóg nie umarł 2 (DVD)” - oprawa DVD - Producent/dystrybutor:Rafael. Cena 19.55 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]