pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
dewocjonalia:

Różaniec św. Antoniego z Padwy

Dane szczegółowe:
Dostawca: San Gabriele
Data: 2022-09-23
39.90 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis dewocjonalia:

Różaniec dla wszystkich, którym bliski jest św. Antoni z Padwy. Specjalny łącznik różańca z relikwiami III stopnia przygotowano we Włoszech za zgodą Sanktuarium św. Antoniego, w którym spoczywają doczesne szczątki Świętego.

Święty Antoni z Padwy to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych świętych Kościoła. W Polsce istnieje tradycja przywoływania wstawiennictwa tego świętego, gdy zgubimy wartościową rzecz, ale św. Antoni jest także patronem dzieci (zwyczaj błogosławieństwa dzieci relikwiami św. Antoniego jest praktykowany choćby w Kalwarii Zebrzydowskiej), młodzieży, ubogich, górników, więźniów. Wstawiennictwu Antoniego poleca się też żniwa i owocne plony. We Włoszech popularny jest zwyczaj powierzania Świętemu bezpiecznego transportu przesyłek. W tym celu opatruje się koperty lub paczki specjalnymi inskrypcjami. Spotkać je można także na wielu TIRach

Dewocjonalia „Różaniec św. Antoniego z Padwy” - oprawa paczka - Dostawca: San Gabriele. Cena 39.90 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.