pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Zarządzanie sobą samym w czasie. Seria: Bliżej sukcesu

autor:

Iwona Kubis

Dane szczegółowe:
Wydawca: złote myśli
Rok wyd.: 2013
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788375826470
Data: 2013-10-29
21.88 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Krótki, Efektywny, Siódemkowy Kurs dla tych, którzy nie mają czasu.

Jak duże znaczenie dla Twojego sukcesu ma właściwe zarządzanie czasem Czy możliwe jest, byś zaczął się rozwijać trzy razy szybciej Pomyśl tylko, co by się stało, gdybyś cały zmarnowany na mało ważne czynności czas z ostatniego miesiąca wykorzystał na najważniejsze w Twoim życiu sprawy i realizację największych marzeń...

Sztuka doskonałego zarządzania swoim czasem jest jedną z tych rzeczy, które wyróżniają ludzi o nieprzeciętnych osiągnięciach.

Czy chcesz dawać z siebie wszystko Dzięki tej praktycznej publikacji otrzymasz solidne podstawy, by sprawnie zarządzać swoim czasem. Jeśli tylko zaczniesz stosować je w swoim życiu, jestem przekonany, że rezultaty przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania.

Jest to książka z rodzaju tych, do których się wraca - najlepiej przeczytać ją kilka razy, bo za każdym razem znajdziesz w niej coś nowego lub coś, co już kiedyś wiedziałeś, ale czego nie stosowałeś.

Audiobook „Zarządzanie sobą samym w czasie. Seria: Bliżej sukcesu” - oprawa CD - Wydawca: złote myśli. Cena 21.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.