pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Zapiski z Annopola

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788381462457
Data: 2018-09-13
26.21 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Anna stara się nie myśleć o współczesnym świecie, który opuściła na dobre. Jej życie jest teraz w Annopolu w latach trzydziestych, u boku ukochanego męża i córeczki Walentynki. Zajmuje się domem, odwiedza przyjaciół, zaczyna robić karierę jako autorka książek dla dzieci. Niespodziewanie dostaje niezwykłą szansę od losu, szansę na odzyskanie rodziny. Już niedługo spotka tatę, ciocię Marysię i babcię Duszkowską. Jedno jednak nie daje jej spokoju - zbliżająca się wojna?
"Zapiski z Annopola" to porywająca kontynuacja losów Anny Duszkowskiej opisanych przez Wiesławę Bancarzewską w "Powrocie do Nałęczowa". Autorka snuje barwną historię o miłości i sile rodzinnych więzi. Sugestywnie kreśli obrazy miast i miasteczek przedwojennej Polski. Przede wszystkim jednak przypomina o wadze międzyludzkich relacji, tęsknocie za ciepłem domowego ogniska, spokojem i prostotą.

Audiobook „Zapiski z Annopola” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 26.21 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.